Partner serwisu
30 marca 2017

Samochód wystawienniczy Weidmuller

Kategoria: XV Konferencja Odbiorcy na Rynku Energii. Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

– Nasz samochód to takie mobilne stoisko w którym pokazujemy rozwiązania z dziedziny elektroniki i automatyki przemysłowej – informuje Tomasz Pawłowski, menadżer ds. rynku przemysłowego i elektroniki z firmy Weidmuller. – Nazwaliśmy go WEID-bus – mówi.

Samochód wystawienniczy Weidmuller

Zapytany o to co znajduje się na wyposażeniu takiego auta Tomasz Pawłowski odpowiada – Od elementów łącznych poprzez zaawansowaną elektronikę: rozproszone wyspy  wejść /wyjść,  switch’e, routery przemysłowe, wszystko co pomaga klientom w bezpiecznym przesyle danych, połączeniu i separowaniu sygnałów sterowania. Są to kompletne rozwiązania które zamykają się w automatyce przemysłowej między elementem wykonawczym a sterownikiem.

– W samochodzie wystawienniczym możemy namacalnie zaprezentować nasze produkty. Pokazać jak działają w przykładowych aplikacjach. Mamy tu również ciekawe narzędzia do obróbki przewodów, dlatego przeprowadzamy tutaj również mini warsztaty. Klient może wypróbować działanie praski, stripera czy obcinaczy – mówi menadżer z Weidmuller’a.

– Na tej konferencji najbardziej chcemy pokazać nasze analizatory i liczniki energii służące do pomiarów parametrów sieci, które  pomogą przeprowadzić  optymalizację zużycia energii i tym samym zaoszczędzić często duże pieniądze – podsumowuje Tomasz Pawłowski z firmy Weidmuller.

 

 

Rozmowa przeprowadzona podczas XV Konferencji Odbiorcy na Rynku Energii. Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle.

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ