Partner serwisu
13 września 2017

InnoEnergy: ogłoszono datę zamknięcia rundy inwestycyjnej 2017

Kategoria: Aktualności

Firma InnoEnergy ogłosiła w środę datę zamknięcia naboru wniosków do rundy inwestycyjnej 2017, której celem jest wspieranie
i wdrażanie rewolucyjnych rozwiązań z zakresu czystej energii. Twórcy czystych technologii, którzy chcą pozyskać inwestora przed końcem roku powinni złożyć wniosek do 23 października, aby otrzymać wymagane wsparcie na czas.

InnoEnergy: ogłoszono datę zamknięcia rundy inwestycyjnej 2017

Tegoroczne fundusze rozdzielono między 144 partnerów projektowych – reprezentujących ponad jedną trzecią z 323 relacji partnerskich zbudowanych przez InnoEnergy do tej pory. 252 z nich związanych jest z przemysłem, 130 reprezentuje MŚP, a 142 to naukowcy. Co więcej, firma InnoEnergy wsparła 12 nowych projektów i usług, co daje razem 90 realizacji.

Naszą misją jest zapewnienie twórcom innowacyjnych rozwiązań z obszaru zrównoważonej energii, elastycznych i dopasowanych do ich potrzeb źródeł funduszy, których potrzebują, żeby rozwijać się i osiągać sukces – ostatecznie budując już dziś przyszłość opartą na czystej energii. Trwały sukces naszych rund inwestycyjnych pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze - mówi Diego Pavia, CEO firmy InnoEnergy.

Do rundy inwestycyjnej można zgłaszać wypróbowane europejskie koncepcje technologiczne, które pomogą zmienić przyszłość przemysłu energetycznego. Poprzez oferowanie funduszy i budowanie relacji pomiędzy wybranymi wnioskodawcami a siecią ekspertów branżowych InnoEnergy, inicjatywa ta pomaga innowatorom radzić sobie z wyzwaniami napotykanymi w procesie komercjalizacji technologii i przyspieszać proces rozwoju innowacji.

Nasze wsparcie zdecydowanie wykracza poza obszar finansowy. Jesteśmy jedyną organizacją oferującą kompleksowe usługi wsparcia – od marketingu, przez strategię biznesową i dużo więcej, wzbogacone o pomoc mentorską ponad 300 partnerów z naszej sieci oraz zapewniające otwarty ekosystem innowacji. Firma InnoEnergy z dumą przejmuje funkcję drugiego pilota, nawigującego europejskich liderów w zakresie czystej technologii przez proces komercjalizacji - kontynuuje Pavia.

Przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się więcej o rundzie inwestycyjnej, w tym o procesie składania wniosków, korzystając z tego linku.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ