Partner serwisu
15 listopada 2017

X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce rozpoczęta

Kategoria: X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

W hotelu Atut w Licheniu rozpoczęła się dwudniowa konferencja, podczas której specjaliści z całego kraju będą rozmawiać o celach w zakresie remontów i utrzymania ruchu.

X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce rozpoczęta

Konferencję otworzył Prezes Zarządu BMP Adam Grzeszczuk.

Kiedy dziesięć lat temu po raz pierwszy zgłosiliśmy się do ZE PAK SA o objęcie tytułu Honorowego Gospodarza, to od razu dostaliśmy pozytywną odpowiedź. Dzięki temu możemy spotykać się w połowie listopada z państwem, żeby dyskutować o najważniejszych sprawach z zakresu remontu i utrzymania ruchu w energetyce - powiedział Adam Grzeszczuk.

Jesteśmy Patronem Naukowym od pierwszej konferencji, więc mam okazję obserwować, jak ona się zmienia i rozrasta. Poszerza się tematyka i zakres poruszanych spraw. Konferencja gromadzi coraz większą liczbę uczestników. To naprawdę bardzo dobry sygnał – podkreślił Jacek Karczewski, Dyrektor Oddziału Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi.

Referat wprowadzający wygłosił Zygmunt Artwik, Wiceprezes Zarządu ZE PAK SA - Honorowego Gospodarza konferencji.

Pierwszego dnia odbędą się trzy panele: " Zdiagnozujmy problem – diagnostyka i predictive analysis", Sprawdźmy, czym dysponujemy – nowoczesne technologie" oraz "Bierzmy się do pracy – modernizacje". Drugi dzień rozpocznie się od panelu "Pracujmy rozważnie - bezpieczeństwo", po którym odbędzie się debata "Postawmy sprawę jasno - co i jak remontować", której moderatorem będzie Waldemar Szulc z TGPE. W dyskusji wezmą udział Waldemar Lisiak (Dyrektor Rozwoju, ZE PAK SA), Stanisław Siedlecki (dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A.), Tomasz Słupik (Kierownik Działu Turbinowego, Energopomiar Sp. z o.o.), Mirosław Waroch (Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.), Agata Wirth (Dyrektor Departamentu Inżynierii i Remontów, TAURON Wytwarzanie S.A.)

Na koniec konferencji odbędzie się wycieczka techniczna do Elektrowni Pątnów II.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ