Partner serwisu
19 lipca 2019

Prof. Janusz Lewandowski weźmie udział w debacie ciepłowniczej

Kategoria: XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Profesor Janusz Lewandowski z Politechniki Warszawskiej potwierdził swoje uczestnictwo w debacie ciepłowniczej podczas XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW.

prof. dr hab. inż. Janusz Lewandowski

Politechnika Warszawska

Jest profesorem zwyczajnym na Politechnice Warszawskiej. W latach 1993-2012 był dyrektorem Instytutu Techniki Cieplnej na Wydziale MEiL. Obecnie jest Prezesem Zarządu Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej Sp. z o.o.

Prowadzi działalność naukową i techniczną związaną z modernizacją urządzeń energetycznych, wpływem energetyki na środowisko oraz programowaniem rozwoju sektora wytwarzania w energetyce. Jest autorem i współautorem ponad 200 publikacji oraz artykułów. Zrealizował ponad 100 prac naukowo-badawczych, głównie zlecanych przez przemysł. Jest współautorem 5 patentów oraz laureatem Nagrody SIEMENSA oraz Nagrody Prezesa Rady Ministrów. Wypromował 11 doktorów. Jest członkiem Centralnej Komisji do Praw Stopni i Tytułów, Wiceprzewodniczącym Komitetu Problemów Energetyki PAN, członkiem Komitetu Termodynamiki i Spalania PAN,

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ