Partner serwisu
22 sierpnia 2019

Spółka Columbus Energy S.A. opublikowała raport kwartalny

Kategoria: Aktualności

Spółka Columbus Energy S.A. opublikowała raport kwartalny, w którym informuje o 270 %  wzroście przychodów w odniesieniu do wyników na koniec II kwartału 2018 roku. Grupa Kapitałowa Columbus Energy zamyka Q2 2019 roku ze skonsolidowanymi przychodami na poziomie 57 mln złotych​ . 

Spółka Columbus Energy S.A. opublikowała raport kwartalny

W minionym kwartale, Spółka Columbus Energy S.A. intensywnie pracowała nad rozwojem struktury oraz umacnianiem marki wypracowując ponad 7,5 mln złotych zysku zdziałalności operacyjnej. ​Spółka realizuje działania koncentrując się na rozwoju organizacji i skalowaniu  biznesu oraz rozszerzeniu działalności o segment farm fotowoltaicznych. W porównaniu do II kwartału 2016 roku​ Spółka zanotowała 2 300 % wzrost przychodów. 

“ Dzisiaj dla Columbus Energy i jej bezpośrednich partnerów pracuje ponad 500osób,a razem z siecią sprzedaży partnerów zewnętrznych i instalatorami jest to już ponad 1000 miejsc pracy”- podkreśla prezes zarządu Columbus Energy S.A. Dawid Zieliński.

W dniu ​ 6 sierpnia 2019 roku,Spółka zawarła kluczową umowę współpracy w zakresie rozwoju i realizacji projektów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 355 MW, które w przyszłości mogą być sprzedane za 1,3 mld zł. W ramach realizacji strategii rozwoju, w dniu 10 lipca b.r.,      

Spółka Columbus Energy S.A. poinformowała o rozpoczęciu budowy dwóch 1 megawatowych farm fotowoltaicznych, które wygrały aukcje z listopada zeszłego roku.Inwestycje powstaną w miejscowościach Adamowa Góra i Erminów w woj. mazowieckim.

“​ Wykorzystując potencjał polskiego rynku branży fotowoltaicznej, Columbus Energy ma ambicję stać się łącznikiem pomiędzy poszczególnymi segmentami rynku - właściciel amigruntów, projektantami i właścicielami uprawnień do inwestycji, a wykonawcami inwestycji oraz instytucjami finansującymi” - poinformował Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy S.A. 

Spółka zamontowała już 6 200 instalacjifotowoltaicznychwcałymkrajudlarodzinifirm.Ilość  montaży przekłada się na ponad 100 000 modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 32,5 MW.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ