Partner serwisu
02 lipca 2020

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników – wkrótce na żywo!

Kategoria: XXVII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 13-15 lipca 2020, Zakopane

XXVII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników – już wkrótce „na żywo”! W dniach 13-15 lipca ciepłownicy zjadą do Zakopanego, by uczestniczyć w jednym z pierwszych tak znaczących wydarzeń branżowych w Polsce od czasu wybuchu epidemii.

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników – wkrótce na żywo!

Z powodu koronawirusa tegoroczne Wiosenne Spotkanie Ciepłowników nietradycyjnie odbędzie się… latem. Tradycyjnie jednak impreza zostanie zorganizowana w Zakopanem i – jak zawsze – w programie znajdą się ciekawe referaty oraz debaty z udziałem uznanych specjalistów z branży energetycznej. Nowością jest natomiast silny nacisk organizatorów na kwestie związane z bezpieczeństwem.

– W ścisłej współpracy z hotelem Nosalowy Dwór, w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami państwowymi, wypracowaliśmy taki model organizacji, aby wydarzenie mogło odbyć się w jak najbardziej bezpiecznych warunkach – podkreśla Mateusz Grzeszczuk, dyrektor Działu Realizacji Projektów i Marketingu w firmie BMP, odpowiedzialnej za organizację konferencji.

W hotelu Nosalowy Dwór, z zachowaniem wskazanego dystansu, spotka się prawie 300 gości, którzy będą mogli wysłuchać kilkudziesięciu referatów poświęconych: transformacji polskiego ciepłownictwa, ochronie środowiska w ciepłownictwie czy nowoczesnym technologiom.

– Nie zabraknie również dwóch ciekawych debat, które będzie można także śledzić online – mówi Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP. – Dyskusje poświęcone będą strategii dla ciepłownictwa do roku 2040 oraz digitalizacji branży – porozmawiamy m.in. o zmianach w prawie energetycznym, nowym modelu rynku ciepła czy o inteligentnym zarządzaniu siecią – dodaje.

Uzupełnieniem programu będzie uroczysty „Wieczór Ciepłowniczy” oraz kolacja grillowa w ogrodzie hotelu Nosalowy Dwór.

– Zapraszamy do Zakopanego. Zostało dosłownie kilka wolnych miejsc – zaznacza Magda Widrińska, kierownik ds. sprzedaży BMP. – Wszelkie informacje można znaleźć na www.kierunekenergetyka.pl. „Letnie” Spotkanie Ciepłowników z pewnością będzie udane. Czekamy na Państwa!

 

Poniżej zamieszczamy również zaproszenie na konferencję przez Elżbietę Jasion, przedstawicielkę hotelu Nosalowy Dwór, odpowiedzialną za bezpieczeństwo podczas wydarzenia.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ