Partner serwisu
24 sierpnia 2020

Łukasz Grela potwierdza swój udział w forum energetycznym

Kategoria: XXII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW, 4-5 listopada 2020, ONLINE

Łukasz Grela - Prezes Zarządu Energoprojekt-Katowice SA weźmie udział w forum energetycznym: Europejski Zielony Ład a sprawa polska

Menedżer jednego z największych w Europie biur projektowo-inżynierskich ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA, z którym związany jest od 1997 roku.

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego-Energetycznego Politechniki Śląskiej. Jest również absolwentem Executive Master of Business Administration Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu we współpracy z Helsińską School of Economics.

Posiada bogate doświadczenie w branży energetycznej, zdobyte u boku najlepszych specjalistów. Ze względu na zajmowane stanowisko zasadnicza część aktywności zawodowej ukierunkowana jest na organizację procesów przebiegających w EPK oraz wypracowanie i implementację strategii firmy. Jego udziałem jest również rozwiązywanie wybranych problemów technicznych w najważniejszych projektach wykonywanych przez EPK, w których jego wiedza i doświadczenie są kluczowym elementem.

Ogromna wiedza, analityczny umysł oraz niezwykłe zrozumienie dla drugiego człowieka pomagają mu znajdować rozwiązania w najtrudniejszych sytuacjach, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Nigdy nie odmawia pomocy swoim pracownikom. Przyczynił się do przekształcenia ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA w jedno z najnowocześniejszych biur projektowo-inżynierskich, zatrudniające obecnie pięćset osób.

Jego wielkim sukcesem jest także rodzina, stanowiąca źródło satysfakcji oraz oazę spokoju, bezpieczeństwa i odprężenia. Rzadkie chwile wolne przeznacza na sport: narty i tenis.


Tematyka forum:

  • Neutralność klimatyczna Europy do 2050 roku czy to możliwe?
  • Mechanizm sprawiedliwej transformacji
  • Przebudowa miksu energetycznego
  • Gospodarka Obiegu Zamkniętego
  • Konkurencyjność polskiego przemysłu na świecie

Moderatorami forum będą prof. Wojciech Nowak - Dyrektor Centrum Energetyki AGH i dr Paweł Grzejszczak - partner w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

fot. ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ