Partner serwisu
04 listopada 2020

Jubileusz ENERGOPOMIARU na sympozjum Energetyka Bełchatów

Kategoria: XXII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW, 4-5 listopada 2020, ONLINE

– Bełchatowskie sympozjum jest jedynym oficjalnym, urzędowym odnotowaniem tak pięknego jubileuszu ENERGOPOMIARU – powiedział podczas otwarcia konferencji prezes Adam Smolik, który odebrał pamiątkową statuetkę z okazji 70-lecia gliwickiej spółki.

Jubileusz ENERGOPOMIARU na sympozjum Energetyka Bełchatów

– Kiedy jeszcze w ubiegłym roku planowaliśmy obchody jubileuszu nie sądziliśmy, że rok 2020 okaże się tak nieprzewidywalny. W tym roku nie mogliśmy zorganizować obchodów jubileuszu dla klientów i partnerów firmy. Przełożyliśmy na rok 2022 konferencję Zakładu Techniki Cieplnej, która miała być miejscem uroczystego spotkania z partnerami firmy. Nie mogliśmy też świętować w gronie obecnych i emerytowanych pracowników – mówił Adam Smolik.

Prezes ENERGOPOMIARU podkreślił, że – paradoksalnie – pod względem wyników bieżący rok jest dla firmy wyjątkowo pomyślny. – Można powiedzieć, że „robimy swoje”, szczególnie dbając o zdrowie pracowników i niezakłócone funkcjonowanie spółki. Stabilność to cecha, którą docenia się zwłaszcza w tak niepewnych czasach. Równocześnie szukamy swego miejsca w dobie gospodarczej transformacji, która zmienia rynek energetyki mocniej niż pandemia koronawirusa. To nowe wyzwanie, dotykające nie tylko nas czy energetykę, ale całą polską gospodarkę – zaznaczył A. Smolik. – To problem gruntownej modernizacji i rozwoju nowych technologii. Obu tym problemom stawia i będzie musiał stawić w przyszłości czoła ENERGOPOMIAR. Jesteśmy własnością polskiej elektroenergetyki. Chcemy być partnerem dla naszych udziałowców w trudnym dla całego sektora czasie nowej gospodarki, reorganizacji energetyki, nieuchronnego, innego rynku – podkreślał prezes ENERGOPOMIARU.

***

XXII Sympozjum Naukowo-Techniczne Energetyka Bełchatów odbywa się w dniach 4-5 listopada 2020 w wersji online. Gospodarzem Honorowym wydarzenia jest PGE GiEK. Organizatorem – tradycyjnie firma BMP, wydawca czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portalu branżowego www.kierunekENERGETYKA.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ