Partner serwisu
11 maja 2021

Katarzyna Rachwalska

Kategoria: Webinarium BMP: Energia elektryczna w zakładzie – jakość energii, magazynowanie energii i efektywność energetyczna

Koordynatorka procesu związanego z dokumentacją środowiskową dla planowanych przedsięwzięć, odpowiedzialna za kontakty z Inwestorami, jednostkami administracji publicznej oraz podwykonawcami. W czasie WEBINARIUM 20 maja 2021 r. opowie o poprawie efektywności energetycznej w zakładach przemysłowych.

Katarzyna Rachwalska

Od ponad 10 lat zaangażowana w zarządzanie procedurą oceny oddziaływania na środowisko dla planowanych inwestycji. Jako główna autorka lub współautorka Kart Informacyjnych Przedsięwzięć oraz Raportów o oddziaływaniu na środowisko (będących podstawą do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach), pracowała przy znaczących projektach z obszarów Oil & Gas, infrastrukturalnych oraz energetycznych (w tym OZE), zarówno dla obszarów lądowych, jak i wód morskich. Jest współautorką strategicznych ocen oddziaływania na środowisko dla dokumentów na poziomie regionalnym oraz krajowym.

 

Więcej informacji o WEBINARIUM.

Zapisz swój udział. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ