Partner serwisu
29 listopada 2021

XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce za nami

Kategoria: XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Od 24 do 25 listopada w hotelu Atut w Licheniu Starym odbywała się XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce – jedno z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w elektrowniach w Polsce.

XIV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce za nami

W XIV edycji konferencji wzięło udział prawie 150 uczestników – specjalistów z elektrowni i elektrociepłowni, przedstawicieli świata nauki oraz firm dostarczających nowoczesne technologie dla branży. Uzupełnieniem sympozjum była wystawa 15 stoisk, gdzie producenci prezentowali swoje najnowsze rozwiązania i urządzenia (galerię znajdziesz TUTAJ).

Organizatorem wydarzenia była firma BMP, wydawca czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portalu kierunekENERGETYKA.pl. Rolę Gospodarza Honorowego tradycyjnie pełniła firma ZE PAK SA, Partnerem Branżowym było PGE GIEK S.A., Partnerem firma Ecol, Partnerami Merytorycznymi zostali TGPE i SEP o/Konin, a Instytut Energetyki o/Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi – jak we wszystkich poprzednich edycjach – przyjął rolę Partnera Naukowego.

W programie wydarzenia znalazł się panel wprowadzający i 3 panele tematyczne z prawie 20 prezentacjami z zakresu modernizacji, nowoczesnego podejścia do UR, rozwiązań wspierających UR czy strategii pozwalających na ograniczanie przestojów i eliminację awarii oraz debata pt. „Przyszłość energetyki konwencjonalnej”.

Tradycyjnie, na zakończenie pierwszego dnia konferencji, odbyła się uroczysta gala, na której m.in. wręczono pamiątkowe gratulacje z okazji jubileuszu 20-lecia firmy Techmont, którą odebrał dyrektor zarządzający Błażej Bujak oraz podziękowania dla Honorowego Gospodarza, które przyjął wiceprezes zarządu konińskiej spółki, Maciej Nietopiel.

W imieniu organizatorów, firmy BMP, dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w XIV Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce. Mamy nadzieję na spotkanie w tym samym, a nawet większym gronie już w przyszłym roku.

Zobacz zdjęicia TUTAJ

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ