Partner serwisu
30 listopada 2021

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie wspiera dzieci i młodzież z klubu sportowego KORONA RZESZÓW

Kategoria: Ciepłownictwo

Rzeszowska elektrociepłownia kontynuuje współpracę z Klubem Sportowym Korona Rzeszów. Dzięki wsparciu PGE Energia Ciepła dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe. Finansowe wsparcie, które trwa nieprzerwanie od kilku lat gwarantuje możliwość dalszego rozwoju i pomoże w osiągnięciu sportowych sukcesów.

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie wspiera dzieci i młodzież z klubu sportowego KORONA RZESZÓW

– Grupa PGE wspiera zarówno sport zawodowy, jak i amatorski. Klub Sportowy Korona Rzeszów posiada duży potencjał, a dzięki wsparciu PGE Energia Ciepła będzie mógł się rozwijać i osiągać sukcesy sportowe, zarówno wśród dzieci, jak i drużyn młodzieżowych. Nasza elektrociepłownia od lat wspiera i dopinguje młodych sportowców, którzy są wzorem i inspiracją dla innych, szczególnie dla młodych pasjonatów sportu. Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w rozwoju sportowym najmłodszych rzeszowian –– powiedział Paweł Majewski, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.

Klub sportowy KORONA RZESZÓW jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia sportowe wśród dzieci i młodzieży prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież, którzy uprawiają piłkę nożną, zachęcając ich do rozwijania sportowej pasji.

PGE Energia Ciepła od wielu lat wspiera drużyny sportowe. Szczególnie ważny jest rozwój kultury fizycznej najmłodszych realizowany poprzez sponsoring klubów sportowych w całej Polsce, w których działają sekcje dziecięce i młodzieżowe, stanowiące zaplecze sportowe dla drużyn seniorskich. PGE Energia Ciepła równie aktywnie wspiera inicjatywy lokalne popularyzujące sport w regionach, gdzie prowadzi swoją działalność. Rzeszowska elektrociepłownia wspiera lokalnie rozwój sportowy zawodników z Korony Rzeszów - klubu, który mieści się w tej samej dzielnicy, co elektrociepłownia.

– Z wielką przyjemnością kontynuujemy współpracę z PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie, która  zadeklarowała wsparcie dla prowadzonej przez nas działalności sportowej wśród dzieci i młodzieży z klubu sportowego Korona Rzeszów. Młodzi zawodnicy mają pasję, hart ducha, ogromny zapał i wytrwałość, aby realizować sportowe marzenia. Wsparcie finansowe udzielone przez PGE Energia Ciepła przyczyni się do ich realizacji – powiedział Tadeusz Świgoń, Prezes Klubu Sportowego Korona Rzeszów.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ