Partner serwisu
13 czerwca 2022

Zakończyła się pierwsza edycja Forum Zielonego Przemysłu

Kategoria: Forum Zielonego Przemysłu. Dekarbonizacja i własne źródła energii

Forum Zielonego Przemysłu. Dekarbonizacja i własne źródła energii to wydarzenie skupiające ekspertów gospodarki energetycznej z różnych gałęzi przemysłu. Konferencja jest platformą wymiany doświadczeń różnych branż pod jednym wspólnym celem - zielonej transformacji energetycznej.

Zakończyła się pierwsza edycja Forum Zielonego Przemysłu

Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 120 uczestników którzy wysłuchali kilkunastu prezentacji podczas 4 paneli tematycznych oraz mieli okazję przysłuchać się dyskusji ekspertów w ramach 2 debat.  Zwieńczającym elementem wydarzenia była wycieczka techniczna do zakładów wytwórczych Honorowego Gospodarza wydarzenia Dalkia Polska.

Organizatorem wydarzenia była firma BMP, wydawca czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portalu kierunekENERGETYKA.pl. Rolę tegorocznych Gospodarza Honorowego wydarzenia pełniła Grupa Dalkia w Polsce. 

Już dziś organizator wydarzenia, Wydawnictwo BMP rozpoczyna przygotowania do kolejnej edycji konferencji i serdecznie zachęca uczestników do podzielenia się swoimi przemyśleniami.

W imieniu organizatorów, firmy BMP, dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pierwszej edycji konferencji Forum Zielonego Przemysłu. Dekarbonizacja i własne źródła energii. Mamy nadzieję na spotkanie w tym samym, a nawet większym gronie już w przyszłym roku.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ