Partner serwisu
25 listopada 2022

Carbon Group S.A. realizuje swoje cele i zawiera umowę z kontrahentem

Kategoria: Aktualności

Notowana na rynku NewConnect spółka Carbon Group (dawniej Elektromont S.A.) podpisała umowę z JMS Sp. z o.o. na wykonanie robót elektrycznych zewnętrznych i wewnętrznych wraz z instalacjami niskoprądowymi dla budynków John Cotton Europe w Szczawnie-Zdroju. Całkowite wynagrodzenie wynikające ze złożonej oferty stanowi kilkakrotność wysokości kapitału zakładowego Carbon Group S.A. Wcześniej Spółka zawarła list intencyjny dotyczący określenia zasad oraz warunków przyszłej współpracy z CDBP sp. z o.o. wchodzącą w skład grupy kapitałowej Colliers Poland.

Carbon Group S.A. realizuje swoje cele i zawiera umowę z kontrahentem

- Konsekwentnie realizujemy zapowiedziane przez nas cele rozwojowe. W październiku komunikowaliśmy o otrzymaniu informacji od kontrahenta dotyczącej wyboru naszej oferty, a teraz doszło do finalizacji umowy. Tak, jak informowaliśmy wcześniej, z uwagi na uwarunkowania biznesowe nie możemy ujawnić wysokości kontraktu, jednak jest to kwota, kilkukrotnie przewyższająca nasz kapitał zakładowy. Aktualnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych zleceń oraz rozmawiamy z potencjalnymi kontrahentami. Niedługo powinny pojawić się kolejne efekty tych działań - informuje Cezary Jasiński, Członek Rady Nadzorczej delegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu.


W listopadzie spółka Carbon Group podpisała list intencyjny z CDBP sp. z o.o. wchodzącą w skład grupy kapitałowej Colliers Poland. W ramach podpisanego przez strony listu intencyjnego spółka CDBP będzie przekazywać informacje na temat wybranych projektów, natomiast Carbon Group przedstawi materiały i informacje dotyczące możliwości inwestycyjnych. Strony wyraziły również chęci do nawiązania szerszej i długoterminowej współpracy.


W ostatnich miesiącach Spółka poinformowała o planach rozpoczęcia działalności w obszarze handlu węglem kamiennym, a w kolejnych etapach obrotem odnawialnymi źródłami energii. W tym celu oficjalnie w Statucie Spółki zarejestrowana została nowa nazwa, jak też rozszerzono przedmiot działalności.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ