Partner serwisu

Relacja: XIII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 26-28 kwietnia 2006 - Zakopane

Kategoria: Relacja: XIII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 26-28 kwietnia 2006 - Zakopane

I znów, po trzech latach, przybyliśmy do stolicy polskich Tatr - Zakopanego, by na XIII już Wiosennym Spotkaniu Ciepłowników, które odbyło się w dniach 26-28 kwietnia 2006, rozmawiać o problemach branży.

Relacja: XIII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 26-28 kwietnia 2006 - Zakopane

 

Podsumowanie:

     Za nami kolejny, niezwykle intensywny sezon grzewczy, a ten, ze względu na wyjątkowo długą i mroźną zimę, można niewątpliwie zaliczyć do udanych. Wraz z wiosną przyszedł, więc czas na rozmowy i podsumowania. Właśnie stworzeniu takiej swoistej platformy do wymiany doświadczeń czy opinii poświęciliśmy organizowane coroczne sympozjum.
     Firma BMP Sp. z o.o. i redakcja "Energetyki Cieplnej i Zawodowej" przygotowały bogaty program merytoryczny. Poruszana tematyka objęła swym zasięgiem najbardziej aktualne dla branży problemy. Swoje stanowiska przedstawili wybitni specjaliści - zarówno teoretycy jak i praktycy. Daliśmy także Państwu możliwość zapoznania się z aktualną ofertą około stu firm współpracujących z ciepłownictwem. Piękna pogoda, górska sceneria i nieformalne spotkania, biesiada czy bankiet sprzyjały integracji i rozmowom biznesowym.

     Honorowym Gospodarzem tegorocznego spotkania był MPEC Kraków, mający ogromny dorobek w dziedzinie ciepłownictwa, wsparty ciekawymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Tematy przedstawiane przez specjalistów z tej firmy spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Przedstawione zostały także osiągnięcia Geotermii Podhalańskiej - zakładu współpracującego przy organizacji spotkania - z ostatnich dwóch lat działalności.
     O randze sympozjum świadczył Honorowy Patronat Ministra Gospodarki, Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska oraz, co warte jest szczególnego podkreślenia, rekordowa frekwencja - około 450 uczestników.
Dziękujemy jak zwykle sponsorom, bez których udziału nie byłoby możliwe zrealizowanie tak interesującego programu. Szczególną życzliwością w tym roku obdarzyła nas firma Rafako S.A. - znana od lat w branży ciepłowniczej, oraz Eurofaktor S.A., którego ofertę mogliście Państwo poznać bliżej podczas sympozjum.

     A jak było dokładnie - sami Państwo zobaczcie na poniższych zdjęciach…

Honorowy Gospodarz:

Honorowy Patronat:

Ministerstwo Gospodarki


Sponsor Główny:

Sponsor:

Współpraca:

Patronat Medialny:

Organizator:

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ