Partner serwisu

Relacja: V Konferencja Naukowo - Techniczna - ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 2007

Kategoria: Relacja: V Konferencja Naukowo - Techniczna - ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 2007

 
               
Już po raz piąty odbyła się konferencja poświęcona rynkowi energii elektrycznej, w której udział wzięło ponad 180 uczestników. Konferencja ukierunkowana była na odbiorcę, klienta, który jest najważniejszym elementem rynku. Spotkanie przygotowane było przez praktyków i adresowane było dla praktyków. Twórcą programu był – jak co roku – prof. Jan Popczyk z Politechniki Śląskiej.

 

    Gospodarzem tegorocznej edycji został MITTAL Steel Poland S.A., a firmę reprezentowali m.in. Stefan Dzienniak – członek zarządu, dyrektor technologii MITTAL Steel Poland S.A., Andrzej Curyło – kierownik Zakładu Energetycznego o/Kraków MITTAL Steel Poland S.A., Grzegorz Grabowski – z-ca kierownika zakładu ds. elektrycznych – MITTAL Steel Poland S.A. o/ Dąbrowa Górnicza.
 
    W ciągu dwóch dni spotkania w ramach DEBATY oraz czterech paneli tematycznych omówiono aktualną sytuację na rynku energii elektrycznej, przedstawiono pozycję i możliwości odbiorców w liberalizowanych strukturach rynkowych, a także ich oczekiwania i problemy, analizowano zagadnienia związane z bezpieczeństwem i dywersyfikacją źródeł zasilania oraz omówiono wykorzystanie i zastosowanie nowoczesnych systemów IT i układów pomiarowych niezbędnych do właściwego funkcjonowania systemu.
 
    Konferencja była kontynuacją wcześniejszych imprez, których gospodarzami byli: KGHM Polska Miedź S.A., Katowicki Holding Węglowy S.A., Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A. oraz PKP Energetyka Sp. z o.o.
 
    Dziękujemy Państwu za udział w konferencji a Honorowemu Gospodarzowi – MITTAL Steel Poland S.A. – za pomoc w organizacji spotkania.
 
                                                                                                                                     Dorota Kubek
 
                                                                                                                                                          
                                                                                                                                                         

 

Honorowy gospodarz:

Partnerzy:

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny:

Organizator:

 

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ