Partner serwisu

Relacja: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda, ścieki i odpady w przemyśle”

Kategoria: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda, ścieki i odpady w przemyśle”

Redakcje "Chemii Przemysłowej" i "Energetyki Cieplnej i Zawodowej" zorganizowały w dniach 13-14 września 2010 we Wrocławiu w hotelu Diament IV Konferencję Naukowo-Techniczną „Woda, ścieki i odpady w przemyśle". Konferencja była  adresowana przede wszystkim do przedstawicieli przemysłu chemicznego i energetycznego. Tematyka obejmowała  zarówno aspekty teoretyczne, jak i analizę konkretnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Do tegorocznego programu konferencji włączono aktualną problematykę zagrożeń powodziowych.

Relacja: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda, ścieki i odpady w przemyśle”

    Program został opracowany przez redakcje Chemii Przemysłowej i Energetyki Cieplnej i Zawodowej wraz z Radami Programowymi. Praktyczne zastosowania  zostały omówione szczególnie w referatach Honorowego Gospodarza – PCC Rokita SA. Honorowy Patronat objęła – jak co roku – Polska Izba Przemysłu Chemicznego. Spotkaniu  towarzyszyły: wystawa stoisk oraz referaty techniczne producentów maszyn i urządzeń oraz firm oferujących swoje usługi dla przemysłu. Szczególnie interesujące  stoiska i referaty zaprezentowali: Veolia Water Systems Sp. z o.o. – Główny Sponsor oraz  partnerzy konferencji:  firmy Hobas System Polska Sp. z o.o. i Siemens Sp. z o.o.


    Konferencja zakończyła się wycieczką techniczną do zakładów PCC Rokita SA w Brzegu Dolnym, gdzie jej uczestnicy zwiedzili oczyszczalnię ścieków i ciągi technologiczne.
 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ