Partner serwisu
05 września 2016

Energetycy po raz 18. przyjechali do Bełchatowa

Kategoria: XVIII Sympozjum Energetyka Bełchatów

Rozpoczęło się XVIII Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW. W tym roku specjaliści będę dyskutować m.in. o różnych drogach rozwoju energetyki i ciepłownictwa.

Energetycy po raz 18. przyjechali do Bełchatowa

Oficjalnie sympozjum otworzyli: Andrzej Piotrowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii, Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE GiEK (Honorowy Gospodarz Sympozjum) oraz Adam Grzeszczuk, prezes zarządu BMP, organizatora Sympozjum.

– Sympozjum Energetyka Bełchatów to okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem, wymiana pogladów i wiedzy. To zaszczyt dla nas gościć Państwa w Bełchatowie – mówił Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE GiEK.

– Bełchatów to dobre miejsce do mówienia o problemach polskiej energetyki, a także dyskusji o nich. Te problemy zarysowywały się już od pewnego czasu. Teraz jest dobry moment, aby zacząć je rozwiazywać – powiedział Andrzej Piotrowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii.

Dzisiaj w programie spotkania m.in. FORUM ENERGETYCZE dot. różnych wizji rozwoju energetyki, panel techniczny oraz 2 debaty oraz Gala Energetyki, podczas której wręczone zostaną Klucze Sukcesu – wyróżnienia przyznawane przez redakcję „Energetyki Cieplnej i Zawodowej” osobom, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiej energetyki.

Tegorocznemu sympozjum towarzyszą także targi dla energetyki oraz wystawa samochodów elektrycznych: Tesla oraz BMW.

 

Galeria EB2016

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ