Partner serwisu
16 listopada 2016

Remonty ruszyły po raz dziewiąty

Kategoria: IX Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Jak przygotować się do odbioru nowych jednostek, w których zastosowano nowoczesne, a niejednokrotnie nowatorskie technologie, aby eksploatacja była bezpieczna? Jak zaplanować przeglądy, jakie przyjąć okresy międzyremontowe? To tylko część pytań, na które będziemy poszukiwać odpowiedzi podczas IX Konferencji Remonty i UR w Energetyce – powiedział podczas otwarcia konferencji Adam Grzeszczuk, prezes zarządu BMP.

Remonty ruszyły po raz dziewiąty

– Wiedza i doświadczenie to elementy, które dominują w programie tej konferencja, to bezsprzecznie dwie najważniejsze kwestie w tej branży. To także to, co musimy przekazać następcom. Ta konferencja ma na w tym pomóc – powiedział Waldemar Stefański, prezes zarządu SEP Oddział w Koninie.

Gospodarzem Honorowym konferencji jest Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Partnerami branżowymi są: PGE GiEK S.A., TAURON Wytwarzanie S.A., Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Sponsorem głównym została firma Belse. Partnerem jest firma KRAJ Sp. z o.o.

Patronat honorowy nad konferencją objęło Ministerstwo Energii. Patronat naukowy Stowarzyszenie Elektryków Polski Oddział Koniński oraz Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych oraz Towarzystwo Gospodarcze Elektrownie Polskie. Patronem naukowym jest Oddział Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi Instytutu Energetyki.

 

Galeria IX Konferencja Remonty i UR w Energetyce

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ