Partner serwisu
17 listopada 2023

Jubileuszowa Gala ECO

Kategoria: Aktualności

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA świętuje tego roku 25 lat działalności. 17 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się Jubileuszowa Gala z tej okazji .

Jubileuszowa Gala ECO

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA od lat wspópracuje z BMP. W imieniu firmy składamy pracownikom spółki serdeczne życzenia, zdrowia, pomyślności i dalszych sukcesów - w czasach transformacji energetycznej.

 


Grupa ECO

Początki działalności Energetyki Cieplnej Opolszczyzny sięgają 1998 roku. W tamtym czasie była to firma o zasięgu regionalnym.

Dzisiaj, w wyniku serii udanych akwizycji na rynku ciepłowniczym, już jako Grupa ECO świadczy usługi na terenie dziesięciu województw, nie rezygnując z dalszej ekspansji i dążeń w pozyskiwaniu kolejnych klientów w całej Polsce.

Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Wyjątkami są spółki ECO Serwis, która zabezpiecza przesył i dystrybucję ciepła oraz specjalizuje się w kompleksowym nadzorze i wykonawstwie remontów i inwestycji w zakresie sieci, węzłów i źródeł ciepła, a także ECO Logistyka, której przedmiotem działalności jest handel opałem, w szczególności zaopatrywanie w węgiel wszystkich spółek Grupy oraz świadczenie specjalistycznych usług Laboratorium Ochrony Środowiska.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ