Partner serwisu
16 listopada 2015

Zmiany w AFT

Kategoria: Aktualności

Rok 2015 to dla firmy AFT Sp. z o.o. okres intensywnych zmian oraz wielu wartościowych wydarzeń.

Zmiany w AFT

Przez ten czas obecności na rynku rozbudowywaliśmy ofertę, prężnie się rozwijaliśmy, a co za tym idzie braliśmy udział w wielu znaczących projektach. W ostatnim czasie w firmie zaszły też istotne zmiany kadrowe. 9 października 2015 dotychczasowy wiceprezes zarządu ds. technicznych i sprzedaży Piotr Bera objął stanowisko prezesa zarządu, zastępując Wojciecha Spalonego.

Wojciech Spalony to założyciel i wieloletni prezes AFT Sp. z o.o. To on stoi za sukcesem firmy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu przez ostatnie 25 lat udało mu się stworzyć nowoczesne, liczące się na rynku przedsiębiorstwo. Przez lata wprowadzał do firmy nowych ludzi, dla których był nie tylko przełożonym, ale też partnerem i mentorem. Piotr Bera od dawna cieszy się ogromnym zaufaniem Zarządu a jego wybór pozwala na kontynuowanie dotychczasowej polityki firmy, gwarantującej intensywny rozwój i rozbudowywanie oferty o zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Za zmianą na stanowisku prezesa AFT zaszły kolejne, tym razem wizerunkowe. Firma wprowadziła zmodernizowane logo, które przeniosła na wszystkie materiały promocyjne. Powstała też odświeżona wersja strony internetowej aft.pl. Poza merytorycznymi materiałami na temat oferty odnaleźć można na niej więcej treści w obszarze zalet współpracy z AFT. Zaliczyć można do nich merytoryczne doradztwo już na etapie planowania, indywidualny dobór wysokiej jakości ekonomicznych rozwiązań i co bardzo ważne 24 godzinny serwis.

Nasze motto „Pracując z nami dziś, zapewniasz sobie spokojne jutro.”

Jesteśmy pewni, że wprowadzone zmiany pozwolą nam nadal się rozwijać, poszerzać horyzonty i tym samym być jeszcze lepszym partnerem dla naszych kontrahentów.

Źródło i fot. informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ