Partner serwisu

OPEC Grudziądz zwycięzcą konkursu

Kategoria: XX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Z okazji jubileuszowego XX Wiosennego Spotkania Ciepłowników zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny „Moja ciepłownia” adresowany do przedsiębiorstw ciepłowniczych. Nadesłano 150 fotografii. Zwycięzcą został OPEC Grudziądz.

OPEC Grudziądz zwycięzcą konkursu

Uczestnicy konkursu fotograficznego „Moja ciepłownia” udowodnili, że w zakładach ciepłowniczych można odnaleźć ciekawy kadr i zrobić wyjątkowe zdjęcia. Napłynęło do nas 150 fotografii prezentujących rury, kotły i zawory, a nawet kota-ciepłoluba i ducha z kotła. Do finału komisja konkursowa wybrała z nich 26, które zobaczyć można w galerii.

Zwycięzcą konkursu został OPEC Grudziądz. Nagrodę – aparat fotograficzny odebrał 22 kwietnia podczas Wieczoru Ciepłowniczego XX Wiosennego Spotkania Ciepłowników dyrektor ds. eksploatacji Mirosław Radecki. Dzięki temu sprzętowi  pracownicy OPEC Grudziądz będą mogli uwieczniać kotły, kominy czy rury na zdjęciach w 3D. Komisja wyróżniła prace MPEC Kraków i MPEC Olsztyn. Wyróżnione zdjęcia, podobnie jak i te, które zwyciężyły, opublikujemy w „Energetyki Cieplnej i Zawodowej” nr 5/2013.

Dodatkową atrakcją XX Wiosennego Spotkania Ciepłowników był też turniej, który odbywał w pierwszym dniu konferencji. Chętni zmierzyli się w grze branżowej Grzejmen, którą odnaleźć można na stronie internetowej MPEC Kraków. Zwycięzcą konkurencji został Wojciech Król. 

Zobacz także:

Ciepłownicy spotkali się po raz 20…

Klucz Sukcesu dla prof. Lewandowskiego

WSC 2013 w obiektywie

WSC 2013: materiały do pobrania

zdjęcie grupowe

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ