Partner serwisu
05 kwietnia 2019

Schneider Electric rozszerza serię zasilaczy UPS Galaxy o nowy model

Kategoria: Aktualności

Schneider Electric, globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, ogłosił wprowadzenie Galaxy VS, wysoce wydajnego, modułowego, prostego we wdrożeniu trójfazowego zasilacza UPS o mocy od 10 do 100 kW, spełniającego wymagania zasilania krytycznego IT oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Schneider Electric rozszerza serię zasilaczy UPS Galaxy o nowy model

Kompaktowa i elastyczna budowa Galaxy VS jest odpowiedzią na unikatowe wymogi Edge Computing oraz małych centrum danych, gdzie przestrzeń i łatwość dostępu są szczególne cenne. Dzięki maksymalnej sprawności 99% i możliwości zastosowania akumulatorów litowo-jonowym o dwukrotnie dłuższej żywotności, Galaxy VS cechuje się niskim całkowitym kosztem posiadania.

- Za sprawą niskiego TCO i wysokiej dostępności Galaxy VS to nowe, technicznie doskonałe rozwiązanie, które znajduje uznanie klientów, ponieważ rozwiązuje wiele problemów związanych z modernizacją, a jednocześnie gwarantuje niezawodność Schneider Electric - powiedział Christopher Thompson, Wiceprezes ds. Rozwiązań Trójfazowych Schneider Electric. - Najnowszy zasilacz UPS zaspokaja potrzeby zarówno klientów Edge Computing, jak i chmury, potrzebujących innowacyjnych rozwiązań, łatwych we wdrażaniu w hybrydowym ekosystemie. Kompaktowa, modułowa budowa umożliwia szybsze wdrożenie Galaxy VS w mniejszych przestrzeniach niż tradycyjne zasilacze UPS, przez co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i środki.

Innowacyjna jednostka Galaxy VS jest przystosowana do współpracy z architekturą EcoStruxure. Dzięki tej właściwości menedżerowie obiektów lub inżynierowie mogą zdalnie monitorować stan jednostki Galaxy VS w każdym czasie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona.

Więcej informacji na temat Galaxy VS i rozwiązań ochrony zasilania Galaxy V Schneider Electric można znaleźć na stronie produktowej Galaxy VS.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ