Partner serwisu
12 sierpnia 2019

ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA.

Kategoria: Aktualności

COPA-DATA, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w rozwiązaniach dla automatyki przemysłowej oraz producent Platformy Programowej zenon wykorzystywanej w branży energetycznej już po raz kolejny będzie wystawcą podczas międzynarodowych targów ENERGETAB.

ENERGETAB 2019 pod znakiem zenon Software Platform od COPA-DATA.

Targi ENERGETAB, odbywające się w malowniczym mieście Bielsku-Białej, położonym na południu Polski u stóp gór Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, to największe wydarzenie targowe w Polsce dla wszystkich związanych z branżą energetyczną. Co roku zjeżdżają tutaj specjaliści, którzy chcą poznać nowości i trendy w branży energetycznej. Wśród zwiedzających nie brakuje również lokalnych firm. W program targów świetnie wpisuje się platforma Programowa zenon, która oferuje klientom rozwiązania dopasowane do wymagań charakterystycznych dla przemysłu energetycznego. Umożliwia ona między innymi niezawodny nadzór i ergonomiczną kontrolę podstacji, rozdzielni, sieci rozdzielczych i elektrowni, a także farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych. Oprogramowanie zenon można wykorzystywać zarówno na etapie wytwarzania, przesyłu, jak i dystrybucji energii elektrycznej. Sterowniki opracowane przez COPA-DATA gwarantują zgodność ze standardami międzynarodowymi, takimi jak IEC 61850/IEC 61400-25, IEC 60870 i DNP3. Dzięki integracji modułu zenon Logic, opartego na standardzie IEC 61131-3, zenon Energy Edition jest kompleksowym rozwiązaniem dla automatyki w branży energetycznej. Integrity Level 2 dla systemów informatycznych i infrastruktur.

Nowości ze świata zenon – dowiedz się więcej o: zenon 8.10 i zenon Analyzer 3.30

– W tym roku podczas targów ENERGETAB zaprezentujemy jak zenon Software Platform ułatwia życie klientom z branży energetycznej. Ponieważ udział w targach zbiegł się z niedawną premierą najnowszych wersji zenon 8.10 oraz zenon Analyzer 3.30 więc naturalne jest, że przygotowaliśmy zbiór informacji i materiałów dotyczących nowości i możliwości, jakie oferują – mówi dyrektor operacyjny i prokurent w COPA-DATA Polska, Urszula Bizoń-Żaba.

Dzięki wielu prezentacjom multimedialnym projektów DEMO na, ,,smart-multi’’ monitorze, czy też monitorach multi-touch, każdy odwiedzający stoisko COPA-DATA, będzie mógł samodzielnie przekonać się o niebywałej funkcjonalności oraz rozpiętości zakresu usług, jak również zasięgnąć specjalistycznych informacji o zenon Software Platform oraz korzyściach wynikających z jego stosowania.

Profesjonaliści COPA-DATA Polska czekają na Państwa

Podczas rozmów z naszymi inżynierami oraz w trakcie testowania wersji DEMO, będzie można osobiście przekonać się o tym, jak energetyka łączy się z innowacyjnością technologii IoT (Internet of Things) oraz z ogólnie rozumianym cyberbezpieczeństwem tak ważnym dla tej branży.

Oczywiście to tylko wybrane nowości, jakie chcielibyśmy zaprezentować podczas targów ENERGETAB w Bielsku-Białej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do odwiedzenia: stoiska numer 29, w Hali: A gdzie odpowiemy na pytania oraz porozmawiamy na temat współpracy przy pysznej kawie.

– Ze względu na duże zainteresowanie podczas wcześniejszych edycji, gorąco zachęcam do wcześniejszej rezerwacji spotkania, zwłaszcza że jest to jedna z nielicznych okazji do rozmowy z Prezesem naszej spółki Panem Alexandrem Punzenberger – przypomina Urszula Bizoń-Żaba.

Można to zrobić drogą mailową (sales.pl@copadata.com) lub telefonicznie: (12) 290 10 54.

Frima COPA-DATA Polska Sp. z o.o. została partnerem serwisu kierunekenergetyka.pl

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ