Partner serwisu
23 marca 2020

Columbus Energy prezentuje raport za 2019 r. ze skonsolidowanym przychodem na poziomie 210 mln zł

Kategoria: Aktualności

Zarząd spółki Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka") w załączeniu przekazuje skonsolidowany raport roczny Grupy Kapitałowej Columbus Energy za rok obrotowy 2019.
 

Columbus Energy prezentuje raport za 2019 r. ze skonsolidowanym przychodem na poziomie 210 mln zł

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje o naruszeniu przez Spółkę obowiązku informacyjnego, o którym mowa w §6 pkt 10a Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, tj. niedochowania terminu 80 dni od zakończenia roku obrotowego 2019 r. na przekazanie skonsolidowanego raportu rocznego Grupy Kapitałowej Columbus Energy, w związku z niepublikowaniem skonsolidowanego raportu okresowego za IV kwartał 2019 r. Niniejsze naruszenie obowiązku informacyjnego przez Spółkę wynikało przede wszystkim z rozwoju sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i koniecznością wprowadzenia procedur ochrony zdrowia pracowników związanych z przygotowaniem skonsolidowanego raportu rocznego, co przy tak rozbudowanej organizacji jaką jest Spółka w znaczący sposób wydłużyło prace związane z przygotowaniem niniejszego raportu. Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań, aby zaistniała sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Podstawa prawna:
- § 5 ust. 1 pkt 2) oraz §5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect",
- pkt 16a Załącznika nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 31 października 2008 r. "Dobre praktyki spółek notowanych na NewConnect" (zmienionej Uchwałą Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 31 marca 2010 r. w sprawie zmiany dokumentu "Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect").

 

  • Dawid Zieliński - Prezes Zarządu
  • Łukasz Górski - Wiceprezes Zarządu
  • Janusz Sterna - Wiceprezes Zarządu
źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ