Partner serwisu
30 lipca 2020

EVBox i EVPlus łączą siły, aby wspólnie rozwijać elektromobilność w Polsce

Kategoria: Aktualności

EVBox, wiodący dostawca inteligentnych i skalowalnych rozwiązań w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych na całym świecie, podpisał umowę z EVPlus jako resellerem na polski rynek, aby wspólnie rozwijać elektromobilność w kraju.

EVBox i EVPlus łączą siły, aby wspólnie rozwijać elektromobilność w Polsce

EVPlus, dostawca produktów i usług w zakresie elektromobilności, zwiększy liczbę stacji ładowania w swoim asortymencie dzięki inteligentnym rozwiązaniom ładowania EVBox. Produkty, które wzbogacą ofertę EVPlus to EVBox Elvi, EVBox BusinessLine i EVBox Iqon.

Dzięki platformie Fortum Charge & Drive, EVPlus oferuje kierowcom pojazdów elektrycznych kompleksowe rozwiązania obejmujące stację ładowania, oprogramowanie i dodatkowe usługi, w tym instalację. Rozwiązanie to pomoże popularyzować elektromobilność w Polsce, dzięki swojej wszechstronności i niezawodności.

Zarówno EVBox, jak i EVPlus należą do PSPA — największej i najbardziej aktywnej organizacji branżowej w Polsce, która kreuje rynek elektromobilności. PSPA zrzesza ponad 120 przedsiębiorstw z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu, będąc 3. pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie. W dorobku organizacja ma kilkaset projektów, których celem jest wsparcie uczestników rynku i promocja elektromobilności w Polsce.

O EVBox

EVBox promuje zrównoważoną mobilność, dostarczając użytkownikom pojazdów elektrycznych na całym świecie inteligentne i skalowalne rozwiązania z dziedziny ładowania pojazdów elektrycznych, a także oprogramowanie do zarządzania stacjami. Przy wsparciu firmy ENGIE, EVBox dostarczył ponad 125 000 stacji ładowania do ponad 70 krajów. Dzięki rozwiązaniom dla przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych, publicznych oraz rozwiązaniom do szybkiego ładowania EVBox pomaga budować przyszłość, w której codzienny transport jest bezemisyjny. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej evbox.com.

źródło: pspa.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ