Partner serwisu
24 września 2020

WEBINARIUM BMP: Nowe Prawo Zamówień Publicznych

Kategoria: Z życia branży

Za kilka miesięcy wchodzi w życie nowe Prawo zamówień publicznych. Nowa ustawa to trzykrotnie więcej przepisów, nowe i stare regulacje napisane w odmienny sposób.

 

Zaproszenie do udziału w webinarium kierowane jest do osób zajmujących się w praktyce zawodowej ubieganiem się o udzielenie zamówienia publicznego w sektorze infrastrukturalnym (prawnicy, specjaliści ds. ofertowania, dyrektorzy kontraktów, claim managerzy).

W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z kluczowymi zmianami w Prawie zamówień publicznych w kontekście postępowań mających za przedmiot inwestycje infrastrukturalne.

Omówione zostaną m. in. :

  • kwestie dotyczące oferty i dokumentów składanych przez wykonawców, przesłanki wykluczenia i odrzucenia,
  • zmiany w trybach przetargowych czy środkach ochrony prawnej.

 

WEBINARIUM ODBĘDZIE SIĘ 1 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 12.00

 

LINK DO REJESTRACJI

https://kierunekbmp.clickmeeting.com/

 

 

Wojciech Merkwa – radca prawny, kieruje Zespołem Prawa Zamówień Publicznych w kancelarii JDP

Prowadzi kompleksowe doradztwo, uwzględniające reprezentację przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądem okręgowym zarówno na rzecz zamawiających, jak i wykonawców. Specjalizuje się w prawie umów, inwestycjach infrastrukturalnych oraz prawie Unii Europejskiej.

Autor publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych oraz środków wspólnotowych. Ma doświadczenie w pracy w instytucji nadzorującej realizację projektów współfi­nansowanych ze środków unijnych, w tym na stanowisku kierownika wydziału kontroli zamówień publicznych. Członek Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ