Partner serwisu
14 maja 2021

Kierunek biometan w ORLEN Południe S.A.

Kategoria: Webinarium BMP: Biogaz w energetyce

Piotr Pietraszek przedstawiciel ORLEN Południe S.A. podczas nadchodzącego webinarium Biogaz w energetyce wygłosi referat "Kierunek biometan – szansa na zwiększenie efektywności energetycznej"

Kierunek biometan w ORLEN Południe S.A.

ORLEN Południe S.A. to jedna z kluczowych spółek Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. Powstała w ramach konsolidacji aktywów PKN ORLEN. W jej skład weszły Rafineria Trzebinia i Rafineria Nafty Jedlicze. Działania konsolidacyjne objęły także Fabrykę Parafin Naftowax Sp. z o.o. i Zakładową Strażą Pożarną Sp. z o.o., które zostały połączone z Rafinerią Trzebinia S.A.

Działalność biznesowa ORLEN Południe S.A. koncentruje się na głównych segmentach produktowych zw. z produkcją i sprzedażą biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników. Konsekwentnie rozwijane technologie, nacisk na rozwój know-how i szereg działań optymalizacyjnych stanowią podstawę do rozwoju Spółki ORLEN Południe w kierunku biorafinerii. Uzupełnieniem oferty są produkty uzyskiwane podczas przerobu ropy naftowej i regeneracji olejów.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE TUTAJ

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ