Partner serwisu
16 lutego 2023

Dalkia Polska zostaje Partnerem Branżowym

Kategoria: XXI Konferencja Naukowo-Techniczna Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

Dalkia Polska Partnerem Branżowym XXI Konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle, która odbędzie się 16-17 marca 2023  w Czeladzi.

Dalkia Polska zostaje Partnerem Branżowym

Grupa Dalkia Polska łączy pełen zakres usług energetycznych dla przemysłu ze zintegrowanymi działaniami na rzecz ochrony klimatu. Współpracując z klientami z różnych branż – od przemysłu ciężkiego, przez motoryzację, farmację po FMCG – uwzględniamy indywidualne potrzeby i możliwości różnych sektorów gospodarki. Dostarczamy rozwiązania, które pozwalają zdobyć naszym klientom większą niezależność energetyczną. W skład Grupy w Polsce wchodzą: Dalkia Polska – spółka holdingowa, Dalkia Polska Energia – dostawca ciepła systemowego w konurbacji śląsko-dąbrowskiej oraz Dalkia Polska Solutions – oferująca kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy, zarządzania i optymalizacji instalacji energetycznych i własnych źródeł energii.

Dalkia Polska skupia się na projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań umożliwiających transformację energetyczną w przemyśle, łącząc je ze zintegrowanymi działaniami na rzecz ochrony klimatu. Pomaga swoim klientom oszczędzać energię oraz zmniejszać emisję CO2, dbając o efektywność energetyczną.

Transformacja energetyczna sektora przemysłowego jest kluczowa, by zmniejszyć emisję CO2. Dalkia Polska ma wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by stać się partnerem przemysłu na drodze do neutralności klimatycznej – podkreśla Jacek Chodkowski, dyrektor generalny Grupy Dalkia Polska

Spółka jest zaangażowana w proces transformacji energetycznej, zarówno z perspektywy partnera biznesu, jak i podmiotu, który sam musi dostosowywać się do obowiązujących norm i procedur. Dlatego konsekwentnie wprowadza rozwiązania, które przybliżają ją do osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Więcej na: www.dalkiapolska.com


Jacek Chodkowski, prezes zarządu Dalkia Polska sp. z o.o. oraz dyrektor generalny grupy Dalkia Polska zabierze głos w debacie Kryzys energetyczny i geopolityczny – konsekwencje dla przemysłu podczas pierwszego dnia konferencji w Czeladzi.


Główna Specjalistka ds. Regulacji w Dalkia Polska, Natalia Stradomska wygłosi prelekcje podczas I panelu Wyzwania na rynku energii cz.1 na temat trendów w dekarbonizacji przemysłu w kontekście najnowszej polityki UE.


W dniach 5-6 czerwca organizujemy Forum Zielonego Przemysłu, którego Honorowym Gospodarzem jest Dalkia Polska. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ