Partner serwisu

Relacja: IV Konferencja Naukowo-Techniczna ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 6-7 kwietnia 2006

Kategoria: Relacja: IV Konferencja Naukowo-Techniczna ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 6-7 kwietnia 2006

    Energia - to może nietypowy, ale jednak produkt, który jak inne podlega prawom rynku, grze popytu i podaży. Zatem oczywiste jest, że oprócz jej producentów - elektrowni, na rynku działają również konsumenci wytworzonej energii. I to właśnie owym odbiorcom - coraz częściej nazywanych po prostu "klientami" - poświęcono w całości czwartą już konferencję ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 2006, która odbyła się w dniach 6-7 kwietnia 2006 w Sosnowcu.

Relacja: IV Konferencja Naukowo-Techniczna ODBIORCY NA RYNKU ENERGII 6-7 kwietnia 2006
Podsumowanie:

 
     Na spotkanie zorganizowane przez BMP i redakcję Energetyki Cieplnej i Zawodowej przyjechało około 180 gości: przedstawicieli zakładów, firm - specjalistów z branży. O tak wysokiej frekwencji zadecydował m.in. interesujący program konferencji, przygotowany pod kierownictwem prof. Jana Popczyka, oraz pomoc Honorowego Gospodarza sympozjum - PKP Energetyka Sp. z o.o. We współpracę włączyły się ponadto najważniejsze instytucje związane z branżą: Towarowa Giełda Energii S.A., Partner na Rynku Energii Sp. z o.o., Towarzystwo Obrotu Energią oraz ZGH Bolesław.
     W tym miejscu - w imieniu organizatorów - pragniemy podziękować Gospodarzowi oraz wszystkim powyższym osobom i podmiotom, które przyczyniły się do przygotowania "ODBIORCÓW…". Dziękujemy Sponsorowi Głównemu - spółce EUROFAKTOR oraz Sponsorom Panelowym - firmie Atel i Mikronika. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy brali szeroki udział w prezentacjach, podczas wygłaszanych referatów, w DEBACIE, licznych dyskusjach czy rozmowach kuluarowych. Wnioskując z frekwencji i Państwa - pochlebnych opinii - konferencja przyczyniła się do pogłębienia fachowej wiedzy, wymiany doświadczeń i integracji branży.
     A jak było dokładnie - sami Państwo zobaczcie na poniższych zdjęciach….

 

Honorowy Gospodarz:

Honorowy patronat:

Ministerstwo Gospodarki

Sponsor główny:

Sponsor panelowy:


Współpraca: 

Patronat medialny: 

Organizator: 


 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ