Partner serwisu

ENERGETYKA Bełchatów: Uczestnicy o sympozjum

Kategoria: XVI Sympozjum Energetyka Bełchatów

Największa konferencja energetyczna w Polsce, spotkanie dla ludzi z branży, czas wymiany doświadczeń i poglądów – tak o XVI Sympozjum Naukowo-Technicznym ENERGETYKA BEŁCHATÓW mówią uczestnicy.
 

ENERGETYKA Bełchatów: Uczestnicy o sympozjum

Prezes Remak-Rozruch S.A.: Bełchatów to największa konferencja energetyczna w Polsce
– Można tutaj spotkać ludzi z całej branży. Tego typu spotkania i kontakty są nam bardzo potrzebne – mówi Ziemowit Słomczyński. – Firmy, które prezentują się podczas sympozjum są dla siebie konkurencją, ale każdy za każdego trzyma kciuki. Tego typu imprezy są dobrą okazją do wymiany poglądów, ustalenia zasad współpracy i konkurowania – podsumowuje konferencję prezes Ziemowit Słomczyński.

Krzysztof Burek: Bełchatów to największe w Polsce spotkanie branżowe
– Co roku staram się przyjeżdżać na konferencję, ponieważ to właśnie tutaj jest możliwość najlepszego kontaktu z naszą branżą. Jest to największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku zaskoczyła mnie pozytywnie tak duża frekwencja – powiedział wiceprezes zarządu RAFAKO S.A.

Prezes UDT: Sympozjum w Bełchatowie to czas wymiany doświadczeń i poglądów
– Możliwość przeprowadzenia merytorycznych rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń, a także nowoczesność poglądów prezentowanych przez jednostki wykonawcze, projektowe i badawcze jest niezwykle cenna – powiedział Mieczysław Borowski. – Nierealizowane latami inwestycje w energetyce spowodowały, że dzisiaj musi nastąpić przyspieszenie w budowie nowych obiektów, co też się dzieje – kontynuował. – Sympozjum jest z pewnością branży potrzebne, o czym świadczy liczba jego uczestników – dodał prezes UDT.

Wiesław Mariusz Różacki: Bełchatów to ciekawe prezentacje specjalistów
– To największe spotkanie energetyczne w Polsce. Obserwuję, że każdego roku pojawia się tutaj coraz więcej uczestników. Można spotkać przedstawicieli najważniejszych   koncernów energetycznych, dostawców technologii i wykonawców – powiedział dyrektor wykonawczy Mitsubishi Hitachi Power Systems GmbH. – To spotkanie, gdzie poza częścią marketingową, jest bardzo dobrze przygotowana część merytoryczna – debaty i prezentacje specjalistów, co bardzo sobie cenię. Uczestniczymy regularnie w tych spotkaniach – dodał Wiesław Mariusz Różacki

Lesław Kuzaj: Sympozjum w Bełchatowie to rozmowy o inwestycjach w polskiej energetyce

– Na sympozjum w Bełchatowie jestem po raz pierwszy i jestem zaskoczony skalą tego przedsięwzięcia. Udało się tu zgromadzić całą śmietankę polskiej energetyki i bardzo wielu wystawców, co jest miłym zaskoczeniem – powiedział Lesław Kuzaj. – Toczą się tutaj niezwykle ważne rozmowy o obecnych i przyszłych inwestycjach w polskiej energetyce – dodał.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ