Partner serwisu
03 marca 2016

Konkurs: Nowoczesne ciepłownictwo na fotografii

Kategoria: XXIII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

Redakcja portalu zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych do udziału w konkursie fotograficznym „Mam kota na punkcie ciepła”. Do wygrania karta prezentowa na sprzęt fotograficzny o wartości 1000 zł, roczne prenumeraty czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i maskotki Kota Ciepłoluba.

Konkurs: Nowoczesne ciepłownictwo na fotografii

Masz kota na punkcie ciepła? Pokaż to! Wyślij do 15 kwietnia 2016 r. na adres energetyka@e-bmp.pl zdjęcia/zdjęcie, których tematyka nawiązywać będzie do hasła przewodniego konkursu, którego celem jest zaprezentowanie fotografii przedstawiających nowoczesne ciepłownictwo na portalu kierunekENERGETYKA.pl i integracja branży.

W konkursie mogą wziąć udział osoby reprezentujące konkretną ciepłownię lub elektrociepłownię w Polsce.

Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 10 zdjęć.

Zwycięzca wybrany zostanie przez jury konkursowe, w którego skład wchodzą: redaktor naczelny BMP, redaktor „Energetyki Cieplnej i Zawodowej”, kierownik Działu DTP, grafik, zastępca redaktora naczelnego ds. portali branżowych Grupy BMP.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 26 kwietnia 2016 r. w czasie XXIII Wiosennego Spotkania Ciepłowników, a także podane zostaną one na portalu kierunekENERGETYKA.pl i na naszym facebookowym fanpagu.

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu fotograficznego

„Mam kota na punkcie ciepła”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Konkurs organizowany jest przez BMP bis Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. k. – wydawcę magazynu „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portalu kierunekENERGETYKA.pl.


Udział w konkursie jest bezpłatny.

Celem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć przedstawiających nowoczesne ciepłownictwo na portalu kierunekENERGETYKA.pl, a także integracja branży. Sponsorem nagród jest BMP bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

II. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

W konkursie mogą wziąć udział osoby reprezentujące konkretną ciepłownię lub elektrociepłownię w Polsce, które w terminie do 15 kwietnia 2016 r. prześlą zdjęcia/zdjęcie, których tematyka nawiązywać będzie do hasła przewodniego konkursu „Mam kota na punkcie ciepła”, na adres: energetyka@e-bmp.pl.

Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 10 zdjęć.


Organizator konkursu ma prawo odrzucić zdjęcia niezgodne z tematem.


Zwycięzca wybrany zostanie przez jury konkursowe, w którego skład wchodzą redaktor naczelny BMP, redaktor „Energetyki Cieplnej i Zawodowej”, kierownik Działu DTP, grafik, zastępca redaktora naczelnego ds. portali branżowych Grupy BMP.


Ogłoszenie wyników odbędzie się 26 kwietnia 2016 r. w czasie XXIII Wiosennego Spotkania Ciepłowników, a także podane zostaną na portalu kierunekenergetyka.pl i fanpagu https://www.facebook.com/kierunekenergetyka/.
Nagroda główna zostanie wręczona podczas XXIII Wiosennego Spotkania Ciepłowników. Będzie mógł ją odebrać osobiście zwycięzca lub wskazana przez niego osoba. Nagrody za II i III miejsca, a także nagrody wyróżnienia będą mogły zostać odebrane osobiście w czasie konferencji lub zostaną przesłane na wskazany adres.

III. NAGRODY

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodą rzeczową w postaci karty prezentowej na sprzęt fotograficzny o wartości 1000 zł.

Nagrodą za zajęcie II i III miejsca w Konkursie będzie roczna prenumerata czasopisma „Energetyka Cieplna i Zawodowa”. 

Organizator może przyznać nagrody wyróżnienia w postaci maskotek Kota Ciepłoluba, które zadbają o to, by ciepło nie uciekało z waszych domów.

Nie ma możliwości wymiany nagród na równowartość pieniężną czy przenoszenia nagrody na kogoś innego.

Uczestnik konkursu odpowiada za dostarczenie adresu, na który dostarczona ma zostać nagroda (prenumerata lub kot).

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Uczestnik konkursu deklaruje, że posiada osobiste i majątkowe prawa autorskie do przesłanych fotografii i przenosi na Organizatora Konkursu majątkowe prawa autorskie do publikacji utworów stanowiących prace konkursowe.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora konkursu ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133, poz. 833 z póz. zm.).

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ