Partner serwisu
25 października 2018

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XIV Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł

19-20 lutego w Katowicach odbędzie się XIV Konferencja Naukowo-Techniczna Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł (dawniej Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie) podczas, której poruszane zostaną najważniejsze kwestie związane z ochroną środowiska z perspektywy energetyki, ciepłownictwa i przemysłu.

ZAPOWIEDŹ

14 edycja Konferencji Ochrona Środowiska odbywa się w wyjątkowym dla tej tematyki czasie i miejscu, mianowicie 2 miesiące po najważniejszym wydarzeniu dla polityki środowiskowej COP 24 w Katowicach. Podczas konferencji będziemy rozmawiać o wnioskach płynących z międzynarodowego szczytu i co one oznaczają dla polskiej gospodarki. Kierunki w których świat będzie podążał będą wyznacznikiem zmian, które muszą nastapić na naszym krajowym podwórku. Na wydarzeniu nie zabraknie również przedstawiania najnowszych technologicznych rozwiązań dedykowanych ochronie środowiska a także tematu czystego powietrza w Polsce. 

Konferenja w Katowicach będzie miejscem gdzie sektor energetyczny, ciepłowniczy i przemysłowy będzie dyskutował jak sprostać wyzwaniom polityki klimatycznej w naszych rodzimych realiach.

Do zobaczenia 19-20 lutego w Katowicach.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ