Partner serwisu
07 stycznia 2015

ICHPW na OŚwE 2015

Kategoria: X Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce

Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla objął patronat naukowy nad X Konferencją Naukowo-Techniczną Ochrona Środowiska w Energetyce, która odbędzie się 23-24 lutego 2015 w Hotelu Angelo w Katowicach. Przedstawiciele Instytutu wystąpią z referatami i zabiorą głos w ramach debat.

ICHPW na OŚwE 2015

- Dziękuję za zaszczytną dla nas propozycję objęcia Patronatem Merytorycznym X Konferencji Naukowo-Technicznej Ochrona Środowiska w Energetyce - czytamy w piśmie podpisanym przez zastępcę dyrektora ds. badań i rozwoju ICHPW dr hab. inż.  Jarosława Zuwałę.

Przedstawiciele Instytutu wezmą czynny udział w naszej konferencji. Prof. Marek Ściążko poprowadzi jedną z debat, w drugiej głos zabierze Tomasz Chmielniak, dyrektor Centrum Badań Laboratoryjnych.

Dyrektor Instytutu dr hab. inż. Aleksander Sobolewski wystąpi w pierwszym dniu konferencji z referatem pt. Rynek paliw alternatywnych - prognozowane zmiany legislacyjne umożliwiające produkcję i wykorzystanie paliw z odpadów. Natomiast w drugim dniu prezentację nt. Technologia usuwania rtęci z węgla przed procesem zgazowania/spalania jako efektywny sposób obniżenia emisji rtęci do atmosfery – wygłosi  dr inż. Tomasz Chmielniak.

Więcej o ICHPW TUTAJ.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ