Partner serwisu
22 stycznia 2015

Bogusław Regulski

Kategoria: X Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce

Wiceprezes zarządu Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie weźmie udział w panelu dyskusyjnym: "Sprostać normom emisyjnym, nie zmniejszając efektywności", w trakcie konferencji Ochrona Środowiska w Energetyce.
 

Bogusław Regulski

Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, z tytułem magistra inżyniera mechanika o specjalności termoenergetyka, oraz Studiów Podyplomowych Politechniki Warszawskiej w zakresie zrównoważonych systemów zaopatrzenia w energię i świadectw energetycznych budynków. Aktywny audytor energetyczny.

Od początku swojej ponadtrzydziestoletniej kariery zawodowej związany z ciepłownictwem i energetyką.

Długoletni działacz stowarzyszeń i organizacji branżowych. Uczestnik i prelegent wielu konferencji i seminariów specjalistycznych z zakresu energetyki i ciepłownictwa. Wykładowca zagadnień związanych z ciepłownictwem w ramach kilku edycji Studiów Podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej, a także Politechniki Warszawskiej. Autor wielu publikacji na temat gospodarki cieplnej w gminach oraz aktualnych i strategicznych problemów wymagających rozwiązania przez przedsiębiorstwa ciepłownicze, zamieszczanych w wielu czasopismach branżowych. Aktywny uczestnik wielu gremiów opiniotwórczych z zakresu gospodarki energetycznej, legislacji branżowej na poziomie krajowym i europejskim. Członek grupy ekspertów ds. energetyki Narodowego Banku Polskiego.

Od 1999 jest wiceprezesem Zarządu Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ