Partner serwisu
29 stycznia 2015

Waldemar Szulc

Kategoria: X Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce

Waldemar Szulc, wiceprezes zarządu ds. wytwarzania PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., weźmie udział w debacie: Polityka energetyczna Polski 2050 – na jaki scenariusz powinniśmy postawić?
 

Waldemar Szulc

Waldemar Szulc: wiceprezes zrządu ds. wytwarzania PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Absolwent Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania spółkami kapitałowymi na Uniwersytecie Łódzkim oraz studium w zakresie Planowania Gospodarki Energetycznej w Gminie.

Całe swoje życie zawodowe związał z energetyką i ciepłownictwem, pełniąc funkcje kierownicze w Elektrowni Bełchatów oraz funkcje zarządcze w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie, a następnie w PGE Elektrownia Bełchatów SA, jako Członek Zarządu – Dyrektor Techniczny. Od września 2010 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Sprawny menedżer, Członek Rady IGCP w Warszawie, Wiceprezes TGPE, pracował jako Ekspert Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki, uczestnicząc w pracach komisji sejmowych i senackich zespołów oraz zespołach problemowych.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ