Partner serwisu
16 grudnia 2016

Nowy rok z darmowym prądem od Fortum!

Kategoria: Aktualności

Koniec roku to tradycyjnie czas przemyśleń i podejmowania noworocznych decyzji. Każdy z nas zastanawia się co może zmienić, bądź poprawić na przykład w kwestii zarządzania domowym budżetem. Osoby szukające oszczędności w tym obszarze, mogą skorzystać z oferty Fortum „Darmowe Godziny”, w ramach której do końca 2017 roku zyskają dostęp do darmowej nielimitowanej energii elektrycznej przez dziesięć godzin na dobę. Dzięki temu będą mogły oszczędzić nawet ponad tysiąc złotych w skali roku!

Nowy rok z darmowym prądem od Fortum!

Pochodząca z Finlandii firma Fortum, niedawno rozpoczęła działalność na polskim rynku sprzedaży energii elektrycznej i gazu. W oparciu o bogate, ponad 20-letnie doświadczenia z krajów skandynawskich chce wprowadzać w Polsce innowacyjne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Dobrym przykładem jest oferta „Darmowe Godziny”, która pozwala klientom na bezpłatne korzystanie z energii elektrycznej codziennie między 13:00 a 15:00 oraz 22:00 a 6:00. Co więcej, w pozostałych godzinach koszt energii jest niższy niż w przypadku większości konkurencyjnych ofert, co dodatkowo pozytywnie wpływa na kwotę oszczędności.

– Dzięki naszej ofercie odbiorcy mogą znacznie obniżyć swoje rachunki za prąd. Kluczem do pełnego wykorzystania pakietu bezpłatnych godzin jest właściwe zaplanowanie jego poboru. Proste działania, takie jak ładowanie urządzeń mobilnych po godzinie 22 czy częstsze korzystanie z funkcji opóźnionego startu w pralce pozwolą przenieść nawet do 40 procent dobowego zużycia energii na darmowe godziny. Warto również podkreślić, że w przeciwieństwie do innych ofert dostępnych na rynku oferujemy korzystną dla klienta, zaledwie roczną umowę – mówi Mariusz Caliński z Fortum, odpowiedzialny za sprzedaż gazu i energii elektrycznej w Polsce.

Eksperci Fortum podkreślają, że nawet niewielkie zmiany w sposobie korzystania z energii elektrycznej mogą przynieść znaczne oszczędności. Według szacunków, dzięki częściowemu przeniesieniu poboru prądu na darmowe godziny, mieszkańcy trzypokojowego mieszkania w Warszawie oszczędzą nawet do 550 złotych rocznie. Z kolei w przypadku domku jednorodzinnego kwota oszczędności może wzrosnąć powyżej tysiąca złotych.

Oferta Fortum o nazwie „Darmowe Godziny” skierowana jest do nowych klientów indywidualnych, którzy obecnie mają taryfę jednostrefową i podpiszą roczną umowę sprzedaży energii elektrycznej. Po tym czasie klienci będą mogli zdecydować, czy pozostać z Fortum na dłużej czy poszukać na rynku innej oferty. Szczegóły oferty Fortum dostępne są pod adresem: http://energia.fortum.pl/darmowe-godziny

Źródło: Fortum

Fot. ilustracyjne: 123rf

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ