Partner serwisu
08 września 2017

Targi inwestycji TAURON Ciepło

Kategoria: Aktualności

TAURON Ciepło zaprasza przedstawicieli firm wykonawczych na „Targi inwestycji TAURON Ciepło”, w związku z uruchomieniem kompleksowego Programu Likwidacji Niskiej Emisji.

Targi inwestycji TAURON Ciepło

Z końcem sierpnia br. w Katowicach TAURON Ciepło zawarł umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach o dofinansowanie ośmiu projektów w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji. Łączna wartość środków finansowych przewidzianych na realizację Programu to około 250 milionów złotych z czego wartość dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wyniesie ponad 141 milionów złotych.

Podczas spotkania, które odbędzie się 28 września br. w Katowicach przy ulicy Siemianowickiej 60, zostanie przedstawiony plan inwestycji przewidzianych w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji na lata 2017-2022, a także plan bieżących inwestycji spółki.

W drugiej części spotkania uczestnicy zostaną zaproszeni do odwiedzenia specjalnych stoisk tematycznych, gdzie będzie możliwość dyskusji z opiekunami poszczególnych zagadnień inwestycyjnych na temat najważniejszych problemów i potrzeb wykonawców, a także pogłębienia wiedzy nt. oferty zadań inwestycyjnych TAURON Ciepło.

Targi będą okazją do przedstawienia wzajemnych oczekiwań i możliwości poprawy efektywności współpracy w relacji zamawiający – wykonawca.

Rejestracja zgłoszeń do 22 września br. telefonicznie: 32 66 38 351 lub e-mail: zakupy@tauron-cieplo.pl.

Dodatkowe informacje TUTAJ.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ