Partner serwisu
02 października 2017

Jakie innowacje planuje w najbliższym czasie Envirotech?

Kategoria: Aktualności

Misją firmy jest oferowanie nowoczesnych, energooszczędnych, bezpiecznych dla środowiska i niezawodnych rozwiązań technicznych i technologicznych z szeroko rozumianej dziedziny ochrony środowiska. O planowanych w najbliższym czasie innowacjach opowiada Janusz Tomaszkiewicz, prezes zarządu Envirotech.

Jakie innowacje planuje w najbliższym czasie Envirotech?

Nieustannie śledzimy rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań a nasi pracownicy doskonalą swoje kwalifikacje. Dzięki temu możemy proponować klientom nowoczesne rozwiązania zgodne z ich wymaganiami oraz wymaganiami rynku – stwierdza Janusz Tomaszkiewicz, prezes zarządu Envirotech.

Nasze propozycje są innowacyjne i nowatorskie, gdyż zawierają przygotowane specjalnie dla inwestorów, indywidualnie rozwiązania zarówno w zakresie technologii, jak i układów automatyki i sterowania. Przykładem tego jest inwestycja w czterech elektrowniach spółki TAURON Wytwarzanie, dotycząca zabudowy wytwornic pary, która wprowadziła nowe możliwości zarządzania wytwarzaniem energii oraz modernizacja stacji uzdatniania wody w Elektrowni Stalowa Wola, dzięki której znacząco obniżono zużycie mediów oraz uproszczona została obsługa serwisowa. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też wdrożona przez nas technologia wytwarzania nawozów mineralno-organicznych z osadów w oczyszczalni ścieków w Grodzisku Wielkopolskim. Wszystkie wymienione instalacje są przykładem wdrażania nowych technologii albo znaczącej optymalizacji rozwiązań już istniejących na rynku. Ich wspólnym mianownikiem jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników, którzy są w stanie zaprojektować i wybudować instalację szytą na miarę i spełniającą najwyższe inżynierskie standardy. I to jest główny kierunek, który zamierzamy rozwijać w naszej działalności – dodaje.

Rozmawiała Karolina Jakubiec, redaktor portali branżowych BMP

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ