Partner serwisu
26 stycznia 2018

Patronat Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Kategoria: XIII Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej objął honorowy patronat nad XIII Konferencją Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie.

Patronat Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Przedstawiciel NFOŚiGW weźmie udział w debacie "Regulacje środowiskowe a rzeczywistość", o której więcej przeczytać można TUTAJ.

O Funduszu

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), który powstał w 1989 r. w okresie zmian ustrojowych Polski, jest głównym ogniwem polskiego systemu finansowania ochrony środowiska i gospodarki wodnej, dysponując największym potencjałem finansowym. Narodowy Fundusz jest ważnym narzędziem realizacji polityki ochrony środowiska w Polsce. Służą temu stabilne przychody, doświadczone kadry oraz wypracowane formy współpracy z beneficjentami.

Narodowy Fundusz oferuje pożyczki, dotacje oraz inne formy dofinansowania projektów realizowanych m.in. przez samorządy, przedsiębiorstwa, podmioty publiczne, organizacje społeczne a także osoby fizyczne. W sektorze finansów publicznych Narodowy Fundusz jest również największym w Polsce partnerem międzynarodowych instytucji finansowych w obsłudze środków zagranicznych przeznaczonych na ochronę środowiska.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ