Partner serwisu
07 maja 2018

PGE Obrót sprzeda energię Krośnieńskiej Grupie Zakupowej

Kategoria: Z życia branży

Wygrany przez PGE Obrót przetarg obejmuje sprzedaż energii elektrycznej dla obiektówi oświetlenia ulicznego w 30 gminach i 5 powiatach z województw podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

PGE Obrót sprzeda energię Krośnieńskiej Grupie Zakupowej

W przetargu zostało ujętych prawie 5,5 tys. punktów poboru energii, do których roczny wolumen sprzedaży wyniesie blisko 60 GWh. Wartość umowy to prawie 18 mln zł brutto.

W postępowaniu uczestniczyły także podmioty podlegające pod poszczególne jednostki samorządu terytorialnego.

– Konsekwentnie stawiamy na nowoczesną i konkurencyjną ofertę, wygrywając kolejne kontrakty publiczne. Umacniamy pozycję lidera sprzedaży energii kontraktowanej w tego typu postępowaniach. Umacniamy renomę Spółki jako stabilnego i bezpiecznego sprzedawcy stawiającego na komfort klientów w zakresie obsługi – mówi Jan Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta.

Energia od PGE popłynie m.in. do powiatów: jasielskiego, sanockiego, leżajskiego, bieszczadzkiego i do gmin: Miasto Krosno, Miasto Sanok, Miasto Starachowice, Pilzno, Dębica, Solina, Rymanów, Dukla, Besko. Zasili również spółki takie jak: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie, Leskie Przedsiębiorstwo Komunalne, Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, a także Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowew Krośnie oraz Sanoku i Muzeum Podkarpackie w Krośnie.

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ