Partner serwisu
08 sierpnia 2019

TAURON przyjmuje oświadczenia do 13 sierpnia

Kategoria: Aktualności

Termin składania oświadczeń, wynikających z ustawy o cenach energii, został przedłużony do wtorku 13 sierpnia. Jest to możliwe dzięki podpisanej przez Prezydenta RP znowelizowanej ustawie, która zmieniła pierwotny termin składania oświadczeń.

TAURON przyjmuje oświadczenia do 13 sierpnia

Uprawnione podmioty, które złożą oświadczenie, w drugim półroczu 2019 roku będą miały ceny energii z 30 czerwca ubiegłego roku. Ze strony  internetowej TAURONA można pobrać wzór oświadczenia oraz opracowaną instrukcję, jak wypełnić oświadczenie. Należy pamiętać, że trzeba wpisać wszystkie punkty poboru energii oraz że oświadczenie musi być podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy. Jeżeli oświadczenie podpisuje pełnomocnik, trzeba też dołączyć pełnomocnictwo.

Dokumenty można przesyłać do TAURONA drogą pocztową lub dostarczyć do punktu obsługi klienta. Szczegóły dostępne są na stronie www.tauron.pl

Przypominamy, że gospodarstwa domowe nie muszą składać oświadczeń. Z mocy ustawy ceny energii elektrycznej dla klientów rozliczanych w grupie taryfowej G pozostają poziomie cen z 30 czerwca 2018 r. przez cały 2019 r.

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ