Partner serwisu

PTEZ objął konferencję patronatem merytorycznym

Kategoria: XV Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych zostało patronem merytorycznym XV Konferencji Remontu i Utrzymania Ruchu w Energetyce, które odbędzie się 23 - 24 listopada 2022 w Licheniu.

PTEZ objął konferencję patronatem merytorycznym

Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych założone zostało w październiku 1991 roku i działa na podstawie Prawa o stowarzyszeniach.

Członkami PTEZ są osoby zawodowo związane z wytwarzaniem i wykorzystaniem energii cieplnej i elektrycznej. Działalność Towarzystwa obejmuje swoim zakresem wszystkie najważniejsze obszary elektrociepłownictwa, i przede wszystkim skupia się na realizacji swojego statutowego zadania tj. promocji rozwoju kogeneracji w Polsce.

Głównym celem Towarzystwa jest wskazywanie sposobów rozwiązywania problemów związanych z wytwarzaniem i wykorzystaniem energii elektrycznej i cieplnej, wykraczających poza jednostkowe interesy członków Towarzystwa, z uwzględnieniem interesów ogólnospołecznych i ochrony środowiska naturalnego oraz inspirowanie kierunków rozwoju źródeł wytwarzania energii w gospodarce skojarzonej.

Więcej informacji http://www.ptez.pl/

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ