Partner serwisu
19 listopada 2015

Klucz Sukcesu dla Jerzego Trzeszczyńskiego, podziękowania dla ZE PAK

Kategoria: VIII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

– Pan Prezes Jerzy Trzeszczyński od wielu lat znakomicie łączy swoją pasję do muzyki z pasją do bezpiecznego, opartego na wiedzy eksploatatorów, długookresowego utrzymania bloków energetycznych w Polsce – tak o laureacie Klucza Sukcesu mówił Piotr Oberc, zastępca dyrektora ds. utrzymania majątku EDF Polska.

Klucz Sukcesu dla Jerzego Trzeszczyńskiego, podziękowania dla ZE PAK

Podziękowania
Podczas wieczoru podziękowania z rąk Adama Grzeszczuka, prezesa firmy BMP, przyjął Karol Sobczak, dyrektor ds. produkcji ZE PAK S.A. – Honorowego Gospodarza VIII Konferencji Naukowo-Technicznej Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce.

Klucz Sukcesu
Klucz Sukcestu to statuetka, którą redakcja magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa" przyznaje osobom, które przyczyniły się do rozwoju polskiej energetyki.

Laudacja na okoliczność wręczenia Panu Prezesowi Jerzemu Trzeszczyńskiemu Klucza Sukcesu na konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce” organizowanej przez BMP

Licheń 19-20 listopada 2015 r.

 Pan Prezes Jerzy Trzeszczyński od wielu lat znakomicie łączy swoją pasję do muzyki z pasją do bezpiecznego, opartego na wiedzy eksploatatorów, długookresowego utrzymania bloków energetycznych w Polsce.

 Pan Jerzy Trzeszczyński urodził się w 1952 r. Ukończył Politechnikę Częstochowską ze specjalnością: metaloznawstwo i fizyka metali. Następnie uzyskał doktorat w zakresie mechaniki pękania staliw niskowęglowych. Ukończył studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej z zakresu restrukturyzacji przemysłu ciężkiego (przyjaznej dla środowiska).

 Pracownik instytutów naukowo-badawczych, jeden z założycieli Przedsiębiorstwa Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” sp. z o.o, działającego od 1987 roku. Od wielu lat jego Prezes.

Twórca 5 patentów dotyczących regeneracji elementów turbin. Autor i współautor ponad 400 prac i ekspertyz dotyczących badań i oceny stanu technicznego urządzeń energetycznych oraz licznych artykułów z tego zakresu publikowanych prasie branżowej oraz prezentowanych podczas konferencji krajowych i zagranicznych.

Pan Prezes Jerzy Trzeszczyński aktywnie działa na rzecz energetyki także współpracując z towarzystwami gospodarczymi elektrowni i elektrociepłowni. Jest także:

  • Zastępcą Przewodniczącego Komitetu Redakcyjnego „Biuletynu Pro Novum” w czasopiśmie „Energetyka”.
  • Członkiem Zarządu Oddziału Zagłębia Węglowego SEP,
  • Członkiem Rady Konsultacyjnej Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej,
  • Członkiem Business Centre Club.

W raz z zespołem Pronovum jest z jednym niekwestionowanych liderów w zakresie wiedzy dotyczącej procesów zachodzących w długo eksploatowanych urządzeniach, przyczynach degradacji ich elementów, przyczynach awarii i sposobach ich zapobiegania. Dzięki jego pracy oraz wkładu całego zespołu, firma Pro Novum otrzymała tytuł Lidera Informatyki 2015 w kategorii Handel i Usługi.

Gorący orędownik budowania wiedzy technicznej po stronie użytkowników, nie tylko wytwórców czy firm serwisowych. Zwolennik racjonalnego przedłużania żywotności urządzeń.

Jego pasją jest nie tylko energetyka. Posiada wyrafinowany słuch. To wielbiciel muzyki klasycznej – jako prawdziwy meloman nie tylko jej słucha, ale chętnie o niej rozmawia i wspiera projekty, które taką muzykę promują.

Wręczamy dzisiaj KLUCZ SUKCESU panu Prezesowi jako wyraz uznania za jego dotychczasową wieloletnią pracą na rzecz energetyki w Polsce. Mamy nadzieję, że w następnych latach będzie z równą determinacją ją kontynuował.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ