Partner serwisu
13 marca 2020

WAŻNE! Zmiana terminu konferencji: Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2020

Kategoria: XXVII Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, 13-15 lipca 2020, Zakopane

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, spowodowaną koronawirusem, informujemy, że zaplanowana na 15-17 kwietnia 2020 roku XXVI Konferencja Wiosenne Spotkanie Ciepłowników odbędzie się w terminie 13-15 lipca w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

WAŻNE! Zmiana terminu konferencji: Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2020
Zbigniew
2020-03-13
Dzień dobry. Lipiec jest bardzo niekorzystnym miesiącem gdyż większość z pracowników jest wtedy na urlopach a w Tatrach sezon wysoki. Lepszym rozwiązaniem byłoby rozważenie "Jesiennego Spotkania" we wrześniu lub październiku. Decyzję jak najbardziej popieramy. Pozdrawiam
Jan J. Biedak
2020-03-13
Wspieram propozycję Pana Zbigniewa - to ważna Konferencja/Spotkanie i robienie jej w "szczycie turystycznym" nie jest dobrze trafionym rozwiązaniem. Wrzesień, Październik, Listopad...
Czekamy na decyzje!
Maciej Szramek
2020-03-13
Dzień dobry, oczywiście rozumiemy Państwa obawy. Jednak patrząc na obecną sytuację można się spodziewać, że ten rok nie będzie wyglądał w normalny sposób i wakacje nie będą normalnymi wakacjami. Zdajemy sobie sprawę, że dla jakiejś części osób możliwość uczestnictwa będzie kłopotliwa jednak dla nas nie ma innej możliwości. W drugiej połowie roku nagromadzenie konferencji (zarówno naszych jak i organizowanych przez inne podmioty) jest tak duże, że po długiej analizie niestety nie widzimy żadnych realnych szans na organizację wydarzenia później.
Maciej Szramek, redaktor "Energetyka Cieplna i Zawodowa"
Sławomir
2020-03-16
Ten termin wymagałby odwołania zaplanowanych w okresie letnim urlopów, co będzie kłopotliwe, a nawet nie zawsze możliwe, może jednak jeszcze poczekać z decyzją, bądź pomyśleć o maju.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ