Partner serwisu
08 grudnia 2020

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XVI Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce. Transformacja energetyczna. Odnawialne i alternatywne źródła energii, 16-17 lutego 2021, ONLINE

Już 16-17 lutego 2021 roku odbędzie się XVI Konferencja Ochrona Środowiska w Energetyce. Transformacja energetyczna. Odnawialne i alternatywne źródła energii, 16-17 lutego 2021 - tym razem w wersji ONLINE.

ZAPOWIEDŹ

Ochrona środowiska w ostatnim czasie jest najważniejszym tematem w każdej dyskusji na temat energetyki i przemysłu. Regulacje Unijne wymagają od naszej gospodarki transformacji w kierunku neutralności klimatycznej, która w naszym specyficznym przypadku będzie ogromnym wyzwaniem inwestycyjnym. O tym jak zmieniać nasze przedsiębiorstwa i jak dostosować je do nowych wymagań, tradycyjnie porozmawiamy w gronie ekspertów podczas wydarzenia w lutym.

Walery Wysoczański
2021-01-26
Super! Bezpieczeństwem ekologicznym i niezawodnością konstrukcyjną rurociągów transkontynentalnych, w tym i megagazociągów, zajmuje się ok. pół wieku.
Naukowo, na poziomie Akademii Nauk akurat 40-lat!
Jestem radosny, że OZE są w tak ogromnym poszanowaniu, bo monografia dot. ENERGETYKI NIEKONWENCIONALNEJ (jestem współautorem) wydana akurat 20 lat. Same JUBILEUSZY!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ