Partner serwisu
21 czerwca 2021

Grzegorz Kotte, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych Enea Wytwarzanie, prelegentem podczas Kongresu Uzytkowników Pomp

Kategoria: XXVII Kongres Użytkowników Pomp, 6-7 lipca 2021

Grzegorz Kotte, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych Enea Wytwarzanie Sp. z o. o., podczas XXVII Kongresu Użytkowników Pomp (6-7 lipca, Kazimierz Dolny), wygłosi prelekcję pt. "Modernizacja układu wody chłodzącej w Elektrowni Kozienice",  a także wystąpi w wywiadzie publicznym pod tytułem: "Jaki wpływ może mieć Europejski Zielony Ład na użytkowników układów pompowych?"
 

Grzegorz Kotte, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych Enea Wytwarzanie, prelegentem podczas Kongresu Uzytkowników Pomp

Grzegorz Kotte – absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Ukończył studia podyplomowe na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Od początku pracy zawodowej związany z energetyką. Karierę rozpoczął w 1994 r. od pracy w Biurze Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt – Warszawa, gdzie przeszedł szczeble od asystenta projektanta do specjalisty ds. realizacji inwestycji. Od 2004 roku związany z grupą Dalkia Polska, gdzie pełnił funkcję kierownika projektu, a w marcu 2008 r. objął stanowisko Dyrektora ds. Inwestycji i Remontów w Dalkia Łódź SA. Następnie pracował w ILF Consulting Engineers Polska na stanowisku Business Development Manager oraz Lead Power Engineer w wybranych projektach. W latach 2014 – 2016 pracował w PKP Polskie Linie Kolejowe SA na stanowisku Dyrektora Centrum Realizacji Inwestycji, gdzie z sukcesem zakończył realizację planu inwestycyjnego w PKP PLK w perspektywie unijnej 2008 – 2014.

Od marca 2016 r. zatrudniony w Enea Wytwarzanie sp. z o.o. na stanowisku Członka Zarządu ds. Technicznych. Jest odpowiedzialny za obszar produkcji, utrzymania ruchu, remontów i inwestycji w Elektrowni Kozienice. Był odpowiedzialny za kierowanie procesem budowy bloku na parametry nadkrytyczne o mocy 1 075 MW w Elektrowni Kozienice wraz z uruchomieniem bloku i przejęciem go do eksploatacji, a także za nadzorowanie obszaru technicznego związanego z zakupem Elektrowni Połaniec przez grupę Enea.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ