Partner serwisu

Odnaleźć się na rynku energii...

Kategoria: XI Konferencja Odbiorcy na Rynku Energii

O wpływie nowych regulacji prawnych na uczestników rynku energii, efektywności energetycznej, liberalizacji rynku energii i gazu, usługach systemowych, handlu energią i o hurtowym jej zakupie dyskutują uczestnicy XI konferencji Odbiorcy na Rynku Energii 14-15 marca 2013. W energetycznym spotkaniu udział bierze prawie 200 osób.

Odnaleźć się na rynku energii...

14 marca 2013 roku po raz jedenasty na Śląsku spotkali się ci, którzy swoje miejsce na rynku energii próbują wciąż znaleźć, a także ci, którzy mają wpływ na jego kształtowanie. W pierwszym dniu XI Konferencji Naukowo-Technicznej Odbiorcy na Rynku Energii odbyła się debata, którą poprowadził Mirosław Semczuk z Departamentu Innowacji Agencji Rozwoju Przemysłu. Głos w niej zabrali: Łukasz Bartuszek – Departament Energetyki Ministerstwo Gospodarki, Daniel Borsucki – Katowicki Holding Węglowy S.A., Jacek Brandt – Towarowa Giełda Energii, Henryk Kaliś – Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu, Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii, Marek Kulesa – Towarzystwo Obrotu Energią, Marek Miśkiewicz – Południowy Oddział Terenowy URE, Michał Motylewski – kancelaria Salans, Adam Witek – Energetyka Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A., prof. Krzysztof Żmijewski – Politechnika Warszawska. Relację z debaty opublikujemy w najbliższym numerze magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa".

Co przed nami? Jeszcze dzisiaj dwa panele, podczas których mowa będzie o efektywności energetycznej, usługach systemowych, handlu energią i hurtowym zakupu energii. Jutro drugi dzień energetycznego spotkania. Rozmawiać będziemy o rynku gazu, nowych trendach w energetyce, czyli o prosumentach, małych i mikroźródłach, a także o sposobach na pozyskanie finansowania na realizację postawionych sobie celów.

Honorowym Gospodarzem konferencji zorganizowanej w Czeladzi jest KGHM Polska Miedź S.A.

 

Honorowy Gospodarz   
Partner:

       
   Patronat honorowy:

 

Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii

       
Patronat naukowy:  Patronat medialny:  Organizator

       

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ