Partner serwisu
01 marca 2016

VI Konferencja Szkoleniowa Zakładu Techniki Cieplnej Zarządzanie produkcją – identyfikacja, optymalizacja, planowanie

Kategoria: Aktualności

23–25 maja 2016 r. w Jeleniej Górze (Pałac Wojanów) odbędzie się VI Konferencja Szkoleniowa Zakładu Techniki Cieplnej pn. „Zarządzanie produkcją – identyfikacja, optymalizacja, planowanie”. Organizatorem są Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. Magazyn Energetyka Cieplna i Zawodowa objął patronatem medialnym to wydarzenie.

VI Konferencja Szkoleniowa Zakładu Techniki Cieplnej Zarządzanie produkcją – identyfikacja, optymalizacja, planowanie

Celem konferencji jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu optymalnego zarządzania produkcją, która będzie mogła zostać wykorzystana podczas codziennej pracy oraz umożliwienie specjalistom branży energetycznej wymiany doświadczeń i poglądów w tym obszarze.

Zakres tematyczny obejmuje takie tematy jak:

  • efektywne wytwarzanie i wykorzystanie energii,
  • optymalizacja procesów energetycznych,
  • kontrola eksploatacji w elektrowniach i elektrociepłowniach,
  • systemy zarządzania energią i produkcją,
  • białe certyfikaty,
  • eksploatacja urządzeń głównych oraz pomocniczych w zakładach przemysłowych,
  • wymagania prawne, jakim muszą podporządkować się jednostki wytwórcze.

Referaty przedstawiane przez specjalistów ENERGOPOMIARU oparte zostaną na wynikach oraz wnioskach z licznych prac pomiarowych i doradczych. Doświadczeniami w zakresie zarządzania produkcją podzielą się również zaproszeni eksperci – przedstawiciele wytwórców i odbiorców energii, natomiast dostawcy technologii i firmy remontowe omówią najnowsze rozwiązania i usługi służące podnoszeniu efektywności produkcji.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli koncernów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni zawodowych i przemysłowych, zakładów energetyki cieplnej oraz zakładów produkcyjnych z różnych gałęzi przemysłu, w szczególności do kadry zarządzającej, dyrektorów oraz specjalistów odpowiedzialnych za produkcję, eksploatację i inwestycje, służb utrzymania ruchu, głównych energetyków i technologów, a także wszystkich osób zainteresowanych optymalizacją procesów technologicznych oraz wdrożeniem programów poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie.

Dotychczasowe edycje Konferencji Szkoleniowej Zakładu Techniki Cieplnej zostały pozytywnie ocenione przez uczestników za ciekawy i praktyczny zakres tematyczny, wysoki poziom merytoryczny referatów oraz udział szerokiego grona doświadczonych specjalistów.

Formularz zgłoszeniowy, aktualny program oraz najnowsze informacje o konferencji znajdują się na stronie internetowej organizatora (www.energopomiar.com.pl).

 

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ