Partner serwisu
30 kwietnia 2019

Ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej – podsumowanie I kwartału 2019

Kategoria: Aktualności

Serwis Pressinfo.pl przygotował raport podsumowujący ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej. Wynika z niego, że w Polsce w okresie I kwartału 2019 roku, ogłoszono 8060 przetargów, których przedmiot był związany z tą branżą (raport zawiera wszystkie ogłoszone przetargi, w których energoelektryka występuje jako samodzielne zamówienie jak i te, w których stanowi ona część składową większego przetargu).

Ogłoszone przetargi w branży energoelektrycznej – podsumowanie I kwartału 2019

Z puli wszystkich ogłoszonych przetargów, 6028 dotyczyło bezpośrednio branży energoelektrycznej, czyli nie występowały w innych branżach (całość dotyczyła wyłącznie branży energoelektrycznej).

Źródłem zebranych danych do raportu były ogłoszenia opublikowane w: Internecie (87%), BZP (11%), Biuletynie Unijnych Zamówień Publicznych - TED (2), w Prasie Lokalnej i Ogólnopolskiej (niespełna 1%) oraz informacja własna (niespełna 1%), i są poprawne w takim samym stopniu co zgłoszone informacje.

W I kwartale 2019 roku najaktywniejszym obszarem Polski pod względem ilości publikowanych przetargów w całej branży energoelektrycznej był teren województwa mazowieckiego. Łącznie opublikowano tam 1497 przetargów.

Cały raport dostępny na stronie: https://www.pressinfo.pl/raporty-branzowe/raport-ogloszone-przetargi-energoelektryczne-podsumowanie-i-kwartalu-2019-r.html

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ