Partner serwisu
10 lutego 2023

Paweł Karpiński z WISO GROUP Sp. o.o. poprowadzi warsztaty techniczne

Kategoria: XXI Konferencja Naukowo-Techniczna Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

Podczas drugiego dnia XXI Konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle odbędą się warsztaty techniczne pt.: „Jak stać się liderem ds. zarządzania energią?". Prowadzącym będzie Paweł Karpiński z WISO GROUP Sp. z o.o.

Paweł Karpiński z WISO GROUP Sp. o.o. poprowadzi warsztaty techniczne

W dzisiejszych czasach firmy zauważają coraz większą potrzebę powoływania liderów ds. zarządzania energią, którym powierza się odpowiedzialność za poprawę efektywności energetycznej. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się od czego zacząć podejmując się roli lidera ds. zarządzania energią i jak zjednać wokół siebie ludzi, którzy będą aktywnie pracować na rzecz poprawy wyniku energetycznego. 

Paweł Karpiński w panelu III - „Efektywność energetyczna filarem zielonej transformacji" wygosi również prezentację pt.: „Rola wskaźników energetycznych w aspekcie wykazywania poprawy wyniku energetycznego". Wskaźniki energetyczne jakimi posługują się organizacje posiadające funkcjonujący System Zarzadzania Energią ISO 50001:2018 są kluczowe z punktu widzenia podejmowanych decyzji zarządczych. Wiele firm popełnia w tym wymiarze błędy techniczne, bazując na wskaźnikach, które mogą prowadzić do mylnych wniosków, a tym samym źle oszacowanych korzyści finansowych związanych z wdrażanymi przedsięwzięciami energetycznymi. Słuchacze dowiedzą się jak ustrzec się prostych błędów przy modelowaniu wskaźników energetycznych i na jakich wskaźnikach bazować, aby właściwie oszacować oszczędność energetyczną, w zmieniających się uwarunkowaniach techniczno-technologicznych.

 

fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ